MMA PLNajnowszeInneLegenda internetu odkopana! “Boro” miał trudną przeszłość, później trenował z Mamedem Khalidovem!

Legenda internetu odkopana! “Boro” miał trudną przeszłość, później trenował z Mamedem Khalidovem!

Pamiętacie filmik “Boro jeden na dziesięciu”? Bohater tego nagrania Rafał Borkowski imponuje swoimi umiejętnościami w MMA. Okazuje się, że trenował nawet z Mamedem Khalidovem. W ostatnim odcinku na kanale Ebe Ebe “Boro” został odkopany razem z “Lowkingiem” okazuje się, że chłopak z Olsztyna miał bardzo trudną przeszłość. Zdarzyło mu się nawet uciec z ośrodka wychowawczego.

Legenda internetu odkopana!
Foto: Legenda internetu odkopana! "Boro" miał trudną przeszłość, później trenował z Mamedem Khalidovem!

“Boro” zdradził, jakie były kulisy powstania tamtego nagrania:

Ja byłem taki, że robiłem z siebie głupka i chciałem się popisać. Nagrał filmik i parę miesięcy później był wstawiony do internetu. Nie czułem się z tym dobrze. W Olsztynie widziało to dużo osób. Na dzień dzisiejszy gdyby nie to, to by mnie tu nie było.

Wydaje się, że filmik był punktem kulminacyjnym, który popchnął Rafała do dalszych treningów

Chciałem w sumie pokazać, że coś potrafię. Bardzo mnie to zmotywowało i zacząłem trenować. Wtedy szalełem i łapałem problemy, miałem kłopoty. Filmik mnie pchnął do przodu.

Zobacz: Bohater viralowego nagrania odświeżony po 11 latach! “Lowking” chętnie zawalczy na gali freakowej!

Borkowski w skrócie opowiedział o swoim nastoletnim życiu, które nie było łatwe. Stwarzał dużo problemów, przez co miał problemy z prawem.

W gimnazjum się popisywałem. Policja mnie zawinęła. Wylądowałem w schronisku dla nieletnich na 3 miesiące. Potem jak wyszedłem, to robiłem to samo. Później byłem w ośrodku i uciekłem z niego po dwóch godzinach. Ukrywałem się u babci na wsi przez 2 tygodnie. Pojechałem na odwyk. Po 2 tygodniach pobytu, powiedziałem, że jestem poszukiwany. Skończyłem terapię jak miałem 17 lat. Przestałem palić papierosy. Poszedłem do Arrachionu Olsztyn i zmieniłem swoje życie.

“Boro” trenował z Mamedem!

Jako, że trenował w Arrachionie to nie mogło zabraknąć spotkań na macie z Mamedem Khalidowem. “Boro” opowiedział anegdotę, że kiedyś na sparingach znalazł się sam na sam z byłym mistrzem KSW.

Z Mamedem parę razy robiłem stójkę, ale robił ze mną lekko, na 30%. Kiedyś na sparingi przyszliśmy tylko we dwóch. Nikogo więcej nie było, tylko ja i Mamed. Trener powiedział, że nie będziemy sparować, więc porobiliśmy tarcze i parter.

Okazuje się, że Rafał ma też niemałe sukcesy w amatorskim MMA:

Do 2017 r. mieszkałem w Polsce. W 2016 r. ostatni raz startowałem na ALMMA. Zdobyłem raz mistrzostwo Polski, wygrałem ze 2 turnieje, ale przegrałem też swoje. Potem jak wyjechałem do Anglii to miałem jedną walkę w boksie. Później nie trenowałem. Potem wróciłem do Polski i znów wyjechałem do Anglii. Miałem w semi-pro walkę o pas organizacji amatorskiej i mam ten pas do dzisiaj. Później znów miałem przerwę 2 lata. Teraz ostatni raz walczyłem w grudniu na gali Golden Ticket i przegrałem ją, bo źle podszedłem. Ostatnio walczyłem w Muay-Thai. Walkę przegrałem, bo mało kopię. Przeciwnik kopał mnie na gardę, a wygrał. Najbliższą walkę mam 4 września.

Później Borkowski opowiedział o ciekawej sytuacji w klubie nocnym, gdzie musiał użyć swoich umiejętności fighterskich.

Cały odcinek dostępny na YouTube:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis