MMA PLNajnowszeFAME MMAŁaszczyk o Ferrarim: Nie powiedział, że rękę miałem mieć przywiązaną do…

Łaszczyk o Ferrarim: Nie powiedział, że rękę miałem mieć przywiązaną do…

Hubert Mściwujewski przeprowadził wywiad, którego bohaterem był “Szczurek”. Kamil Łaszczyk wypowiedział się o Ferrarim bez ceriegeli. Sypią się iskry! Czy Amadeusz zostawi to bez odpowiedzi?

Main event FAME MMA 17 to z pewnością jeden z najbardziej emocjonujących pojedynków w historii freak fightów. Nie tylko pod względem medialnym, ale także i pod względem przebiegu walki. Pierwsze dwie rundy poszły na korzyść Amadeusza Roślika, który konsekwentnie obalał rywala. Trzecia odsłona walki natomiast stanęła pod znakiem zapytania. Potwornie zmęczony “Ferrari” znalazł się na ostatnie kilkadziesiąt sekund pod mniejszym pięściarzem, który zasypał go lawiną ciosów. Na 8 sekund przed końcem konfrontacji sędzia Jarosz ją zakończył, co rozniosło się głośnym echem nie tylko w Tauron Arenie.

Kamil Łaszczyk więcej startów w formule MMA nie zaliczył, a jego potencjalny rewanż z “Amadim” miałby się odbyć już w formule stójkowej. Z resztą, zgodnie z umową kontraktową może dojść do rewanżu obu panów w K1. W grę jednak wchodzą, czy wchodziły…też inne formuły!

Łaszczyk o Ferrarim: Zleję go!

Kamil podczas wywiadu odniósł się naprawdę agresywnie względem byłego “Władcy Piekieł”. Oświadczenie Kamila jest naprawdę pełne negatywnych emocji, co tylko podkreśla jak intensywną nienawiść odczuwa do swojego nemezis. Nadmienię, że prawdopodobnie padło o wiele więcej gorzkich słów ze strony “Szczurka”. Wnioskuję to po tym, że mamy do czynienia z cięciem w momencie, w którym Łaszczyk się “uruchamia”.

Nie ukrywam, że tak chciałbym wpierdol** Frrajeriemu, że to jest masakra. Na dzień dzisiejszy jestem z nim wstanie wyjść za darmo. Dawajcie go kur** w stójce to go kur** zleję i oprócz tego, jego menadżera, który tak jechał mnie przez telefon. Przepraszam, ale to ja walkę wygrałem, więc to ja powinienem warunki jakieś postawić. Mówiłem od samego początku, że nie będę walczył w MMA, bo z nim w tej formule walczyłem i wygrałem. Teraz albo stójka albo nic. On coś do mnie krzyczał, że może walczyć boksersko, tylko czemu kur*a nie powiedział, że ja miałem mieć jedną rękę przywiązaną do jaj?! (…) Jak słyszę o nim to mi się włącza scyzoryk. Jakbym mógł to tu na ulicy bym mu wpierdo**łbym za darmo. Jest człowiekiem jakim jest – jest złym człowiekiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis