MMA PLNajnowszeClout MMAKwieciński dalej nawołuje do rewanżu z Załęckim! Jest pewny siebie: W każdej sytuacji!

Kwieciński dalej nawołuje do rewanżu z Załęckim! Jest pewny siebie: W każdej sytuacji!

Alan Kwieciński nie odpuszcza! ”Alanik” po raz kolejny w mediach społecznościowych nawołuje i zapewnia, że jest gotowy na rewanżowe starcie z Denisem Załęckim. To nie koniec, bowiem były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” twierdzi, że tym razem wyjdzie z klatki zwycięsko.

Kwieciński

Do ich pierwszej walki doszło w formule K-1. Starcie zawodników było jednym z najgorętszych momentów tamtego eventu ze względu na towarzyszący mu ładunek emocjonalny. Denis wygrał pewnie po całym dystansie. Kwieciński próbował zaskoczyć choćby latającym kolanem, ale to było zbyt mało. ”Bad Boy” miał rywala na widelcu, ale ostatecznie ”Alanik” wytrwał ciężkie chwile.

Kwieciński w ostatnim pojedynku sprawił niespodziankę. ”Alanik” szybko, bo już w pierwszej rundzie gilotyną poddał swojego byłego trenera – Dominika ”Japońskiego Drwala” Zadorę.

Kwieciński pewny siebie!

Denis Załęcki nie może ostatnich startów zaliczyć do udanych. Każdy start w ostatnim czasie przyniósł ze sobą duże kontrowersje. Tak też się stało na gali Clout MMA 3, gdy od Patryka ”Wielkiego Bu” Masiaka odbił się jak od ściany.

Nie brakuje jednak chętnych do walki z ”Bad Boyem”. Znów do rewanżu z Załęckim nawołuje Alan Kwieciński.

W każdej sytuacji jestem chętny na rewanż. Wiem, że dużo osób chce to zobaczyć. Jestem! Jestem chętny na ten rewanż i jestem pewny, że Denis dopisze kolejną porażkę do rekordu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis