MMA PLNajnowszeKSWKuberski ma nadzieję, że dostanie szansę mistrzowską w KSW! Wskazuje termin walki!

Kuberski ma nadzieję, że dostanie szansę mistrzowską w KSW! Wskazuje termin walki!

Piotr Kuberski ma nadzieję, że w kolejnej walce dostanie szansę mistrzowską i tym samym zawalczy o pas wagi średniej w największej organizacji w naszym kraju. ”Quber” ma świadomość, że nie jest pierwszy w kolejce, ale i tak widzi szansę na walkę o pas w 2024 roku. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego dodatkowo wskazał termin, kiedy byłby gotowy stoczyć następny pojedynek.

Kuberski

Reprezentant Ankosu Poznań może pochwalić się kapitalną passą zwycięstw. Swój bardzo duży potencjał Piotr pokazał w organizacji Fight Exclusive Night, gdzie dzierżył pas mistrzowski. Swoje walki kończył efektownie przed czasem.

Kuberski miał wystąpić w Contender Series, lecz ostatecznie wyeliminowała go kontuzja. Drugiej próby nie było, a podpisanie kontraktu z KSW. Kuberski w największej polskiej organizacji stoczył dwie walki i obie zakończył w bardzo efektowny sposób. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego znokautował Bartosza Leśko i Michała Materlę.

Kuberski zabiera głos!

Pewne jest jedno – najbliższy pretendentem do pasa wagi średniej jest Damian Janikowski. Medalista olimpijski w zapasach dostanie szansę na zdobycie pasa i tym samym rewanż z Pawłem Pawlakiem. Do walki najprawdopodobniej dojdzie w czerwcu bądź lipcu.

Piotr Kuberski ma nadzieję, że w kolejnej swojej walce zawalczy o pas mistrzowski – o czym powiedział na swoim kanale YouTube.

Zakulisowo gdzieś tam, drogą dedukcji i zwycięstw moich chyba 11 czy 12 w większości przez nokauty, wchodząc szturmem do KSW, nokautując Leśkę, nokautując w pierwszej rundzie Michała Materlę. Myślę, że sobie wywalczyłem drogę do pasa. Zobaczymy jaki plan mają na mnie włodarze, jaki plan ma na mnie Artur Gwóźdź. Myślę, że mają najwyższy cel dla mnie wyznaczony.

Kuberski wskazał również termin, kiedy będzie gotowy stoczyć swój następny pojedynek. Czyżby walka o pas na hitowej gali KSW 100? Tego nie możemy wykluczyć!

Mogę zdradzić, że na pewno nie w tej połowie roku. Raczej trzeci kwartał. Wiemy, kto walczy teraz o pas.

Cały materiał poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis