MMA PLNajnowszeBez kategoriiKto gra z nami w kulki i gdzie jest Fedor?

Kto gra z nami w kulki i gdzie jest Fedor?

Gamrot - Dos Anjos

Myślicie, że wszystko zostało już powiedziane, że wszystko jest ustalone? Na niedziele macie trochę teorii spiskowych razem z przypisami

Fedor podpisał umowę z M-1. Kto kupił M-1? Zacznijmy od tego, kto nie kupił M-1:

  • Nie ProElite – pracownik (od niedawna) ProElite, Sam Caplan (tak, ten od 5oz) zdementował tą informację.
  • Nie WWE / Vince McMahon – Sam dementuje również tą informację
  • Nie K1 / FEG – bo nie są organizacją z rodowodem amerykańskim, a taka kupiła M-1
  • Nie Bodog, Showtime, HBO, HDNet / Cuban – źródłem jest bobsappfan, user Underground Forum, który pierwszy poinformował m.in. o kupnie Pride przez UFC.
  • Nie Ed Fishman (prezes Pride USA, były zresztą) – zdementował tą informację w Fightopinion radio.
  • Nie Zuffa – bo inaczej Randy by ich nie zostawił

Zajmijmy się wątkiem bobsappfana. Ten tajemniczy forumowicz powiedział, że organizacja, która kupiła M-1:

  • jest obrzydliwie bogata
  • ma słowo “World” w nowej nazwie organizacji
  • to oni stoją za rezygnacją Couture’a

Przypominam – facet dawał wstrząsające, ale prawdziwe newsy. Po tym jak Dana zaprzeczył, że chcą kupić Pride nadal upierał się, że to UFC kupiło Pride.

Co ma World w nazwie? Walt Disney World (touch of gloves sajo 😉 ), ale to nie oni. Jak nazywa się obecnie Pride? Pride FC Worldwide. Nic nie sugerujemy.

Jedziemy dalej. Czytasz nasze Flesze? Może powinieneś zacząć. Jak nazywa się nowa organizacja MMA w Japonii, w która zamieszani są byli sponsorzy Pride, J-ROCK (stajnia zawodników Yoshida’y i prezes Japońskiej Organizacji Wrestlingu? Wolrd Victory Road Inc. Ponownie – nic nie sugerujemy.

Jak nazywa się organizacja, której mistrzem jest Paulo Filho? WEC. World Extreme Cagefighting. Nic nie sugerujemy.

Macie od nas trzy ślady wg teorii bobsappfana. Odejście Randy’ego opisały wszystkie gazety. Dana trafił na główną stronę Yahoo na główny nagłówek/headline, co nie zdarzyło się dotąd niczemu związanemu z MMA.

Pozostając w temacie Yahoo. Koreańskie Yahoo podało, że jeden z Koreańczyków trenujących z Fedorem powiedział, że Fedor jest w kontrakcie z UFC. Analizując tą informację przypomnijcie sobie słowa Dany:

Nie jesteśmy zainteresowani zakupem Pride

Teraz pociągne inny wątek. Ameryka to kontynent. Mamy nawet dwie Ameryki. M-1 kupiła organizacja z Ameryki. Której? Kanada leży w Ameryce. Fedor za tydzień będzie w Kanadzie w narożniku swojego brata Aleksa, który walczy w HCF. HCF nie ma world w nazwie, ale jest obrzydliwie bogate.

Jest kilka opcji. Nie smierdzi Wam to chociaż trochę? Randy, zwykle człowiek cichy, skromny i opanowany nagle rzuca UFC i oskarża szefostwo o to, że okłamuje go i gnie pałę. Odpowiedzcie sobie szczerze na pytanie, czy Couture jest człowiekiem, który załatwiałby to w ten sposób. Ta organizacja go stworzyła, a on będąc w Kapsztadzie w Rep. Południowej Afryki puszcza list do UFC, nie będąc nawet w kraju. Dana White mówi, że pobił (w oryginale bitchslapped, czyli uderzyć kogoś z liścia) agenta Randy’ego.

Nam to śmierdzi. Będziemy z sajo grzebać temat.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis