MMA PLUFCKto dla zwycięzcy walki Miocic vs. Cormier 3? Trener AKA ma świetny pomysł!

Kto dla zwycięzcy walki Miocic vs. Cormier 3? Trener AKA ma świetny pomysł!

Już w najbliższy weekend odbędzie się gala UFC 252 z walką o pas mistrzowski wagi ciężkiej. Już teraz rodzi się jednak pytanie – kto dla zwycięzcy walki Miocic vs. Cormier 3? Swoja propozycje przedstawił trener American Kickboxing Academy Javier Mendez.

Główny trener jednego z najlepszych klubów sportów walki na świecie ma doskonałą propozycję, która byłaby świetnym rozwiązaniem pewnego konfliktu interesów.

Kto dla zwycięzcy walki Miocic vs. Cormier 3? Trener AKA ma świetny pomysł!

Zdaniem Medneza, zwycięzca nadchodzącej walki powinien dostać propozycję rywalizacji z mistrzem wagi półciężkiej Jonem Jonesem, który jest zainteresowany przenosinami do królewskiej dywizji wagowej:

“Ktokolwiek wygra tę walkę, dostanie propozycję pojedynku za bardzo duże pieniądze. Wierzę, że będzie to propozycja walki z Jonem Jonesem, bo sam Jones deklarował, że chce przejść do dywizji ciężkiej. A jaki jest lepszy sposób na wynegocjowanie wielkiej wypłaty niż walka ze Stipe albo “DC” o pas wagi ciężkiej?”

Jon Jones obecnie pozostaje w konflikcie z prezesem UFC, Daną Whitem. “Bones” ma pretensje do UFC za brak należytej gratyfikacji pieniężnej za swoje występy. Mendez natomiast uważa, że Jon Jones zasługuje na każde pieniądze:

“Oczywiście, że zasługuje na większe pieniądze. Jest wielką gwiazdą i najbardziej utytułowanym zawodnikiem w dywizji półciężkiej. Nigdy nie został pokonany, myślę, że naturalnym jest to, że zasługuje na każde pieniądze.”

Zobacz także:

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3” – gdzie mogę obejrzeć?

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3”, czyli cały dokument wprowadzający do najbliższej numerowanej gali UFC jest już dostępny w sieci! Można go obejrzeć między innymi na MMA.PL!

Daniel Cormier porównał formę z kwietnia i sierpnia! Różnica w wyglądzie robi wrażenie

Daniel Cormier porównał formę z kwietnia i sierpnia tego roku. “DC” już w najbliższy weekend stanie przed szansą odzyskania pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej.

Piotr Strus ostro o FAME MMA! Zgadzacie się z tą opinią?

Piotr Strus już w następnym tygodniu wyjdzie do klatki ACA. Reprezentant WCA Fight Team postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o FAME MMA.