MMA PLNajnowszeBez kategoriiKSW X: “Torwar” Warszawa: Wyniki!

KSW X: “Torwar” Warszawa: Wyniki!

20081211_ksw_x_2.jpg

Event: Konfrontacja Sztuk Walki X “Dekalog”
Data: piątek, 12 grudnia 2008
Lokalizacja: hala “Torwar” Warszawa

Wyniki gali w środku:

Walki turniejowe:

2 x 5 min
1. Aleksandar Radosavljević (Serbia) vs Łukasz Woś (Polska): wygrana przez decyzję
2. Dave Dalgliesh (Holandia) vs Anthony Rea (Francja): wygrana przez TKO (uderzenia gnp)
3. Michal Fijałka (Polska) vs Matijas Barić (Chorwacja): wygrana przez poddanie (duszenie) w 2 rundzie
4. Petr Ondrus (Czechy) vs Matteo Minonzio (Italia): wygrana przez decyzję

Superwalki

2 x 5 min
5. Antoni Chmielewski (Polska) – Dion Staring (Holandia): wygrana przez poddanie (armbar) w 2 rundzie
6. Maciej Górski (Polska) – Bojan Kosednar (Słowenia): wygrana przez decyzję po 3 rundzie dodatkowej

Półfinał I:
7. Dave Dalgliesh (Holandia) vs Aleksandar Radosavljević (Serbia): wygrana przez TKO (interwencja lekarza) w 1 rundzie.

Uwaga: Michał Fijałka doznał kontuzji (złamana ręka) i zastępuje go Matias Baric

Półfinał II:
8. Petr Ondrus (Czechy) vs Matijas Barić (Chorwacja): wygrana przez KO w 1 rundzie

Superwalki:
9. Krzysztof Kułak (Polska) vs Michael Knaap (Holandia): wygrana przez decyzję
10. Jan Błachowicz (Polska) vs Maro Perak (Chorwacja): wygrana przez poddanie (duszenie) w 2 rundzie

Finał turnieju
11. Dave Dalgliesh vs Petr Ondrus: wygrana przez KO w 1 rundzie

Gamrot - Dos Anjos

Event: Konfrontacja Sztuk Walki X “Dekalog”
Data: piątek, 12 grudnia 2008
Lokalizacja: hala “Torwar” Warszawa

Wyniki gali w środku:

Walki turniejowe:

2 x 5 min
1. Aleksandar Radosavljević (Serbia) vs Łukasz Woś (Polska): wygrana przez decyzję
2. Dave Dalgliesh (Holandia) vs Anthony Rea (Francja): wygrana przez TKO (uderzenia gnp)
3. Michal Fijałka (Polska) vs Matijas Barić (Chorwacja): wygrana przez poddanie (duszenie) w 2 rundzie
4. Petr Ondrus (Czechy) vs Matteo Minonzio (Italia): wygrana przez decyzję

Superwalki

2 x 5 min
5. Antoni Chmielewski (Polska) – Dion Staring (Holandia): wygrana przez poddanie (armbar) w 2 rundzie
6. Maciej Górski (Polska) – Bojan Kosednar (Słowenia): wygrana przez decyzję po 3 rundzie dodatkowej

Półfinał I:
7. Dave Dalgliesh (Holandia) vs Aleksandar Radosavljević (Serbia): wygrana przez TKO (interwencja lekarza) w 1 rundzie.

Uwaga: Michał Fijałka doznał kontuzji (złamana ręka) i zastępuje go Matias Baric

Półfinał II:
8. Petr Ondrus (Czechy) vs Matijas Barić (Chorwacja): wygrana przez KO w 1 rundzie

Superwalki:
9. Krzysztof Kułak (Polska) vs Michael Knaap (Holandia): wygrana przez decyzję
10. Jan Błachowicz (Polska) vs Maro Perak (Chorwacja): wygrana przez poddanie (duszenie) w 2 rundzie

Finał turnieju
11. Dave Dalgliesh vs Petr Ondrus: wygrana przez KO w 1 rundzie

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis