MMA PLNajnowszeKSWKSW prezentuje piękne obrazki po sobotnich walkach! Wzajemny szacunek na pierwszym miejscu!

KSW prezentuje piękne obrazki po sobotnich walkach! Wzajemny szacunek na pierwszym miejscu!

Jesteśmy po pierwszej gali największej organizacji w naszym kraju w 2024 roku. Gala XTB KSW 90 była jak najbardziej udana. Zobaczyliśmy na niej efektowne skończenia oraz parę naprawdę dużych niespodzianek. Dziś polska organizacja pokazała piękne obrazki tuż po walkach, gdzie zawodnicy oddawali sobie wzajemny szacunek, który jest podstawą i wartością stawianym w większości na pierwszym miejscu.

KSW

W main evencie swój duży potencjał potwierdził Arkadiusz Wrzosek. Nasz utytułowany kick-boxer w niecałą minutę zastopował doświadczonego Ivana Vitasovicia. Tym samym Wrzosek odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze.

W tak zwanym co-main evencie doszło do naprawdę dużej niespodzianki. Swój debiut w KSW odnotował były zawodnik UFC – Bartosz Fabiński. Kto by się spodziewał, że ta walka zakończy się w takim stylu… Polak już po 12-sekundach przegrał z debiutującym w Polsce – Laidem Zerhouni (12-8).

Piękne obrazki!

Tak trzeba określić dzisiejsze zdjęcia udostępnione przez największą organizację w naszym kraju. Widać na nim szacunek wśród zawodników po tuż zakończonych pojedynkach.

Szacunek 🤝

Szacunek 🤝

Posted by KSW on Monday, January 22, 2024

Warto także wspomnieć o kapitalnym debiucie w wykonaniu Eweliny Woźniak. Polka zaprezentowała się z świetnej strony i w drugiej rundzie poddała Aleksandrę Tonchevą. Mamy styczeń, a to już w tym momencie jest mocny kandydat do poddania roku. Właśnie od tej walki gala XTB KSW 90 bardzo mocno się rozkręciła.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis