MMA PLNajnowszeKSWKSW pozyskuje kolejny młody talent! Niepokonany 24-latek już niebawem zadebiutuje

KSW pozyskuje kolejny młody talent! Niepokonany 24-latek już niebawem zadebiutuje

Największa organizacja w naszym kraju niewątpliwie się rozwija. Z każdym dniem nie brakuje nowych wzmocnień oraz szukanie talentów młodego pokolenia. Takim też może być nowy zawodnik pozyskany przez KSW. Mowa o zaledwie 24-letnim wojowniku z Czech – Matej Val (5-0). Już niebawem poznamy szczegóły debiutu Czecha w polskiej organizacji.

Czech
Foto: I Am Fighter

24-latek swoje pojedynki toczy w kategorii piórkowej. Czech ma za sobą duże doświadczenie jeśli chodzi o amatorską karierę, gdzie stoczył sporo pojedynków i kończył je efektownie przed czasem. Debiut zawodowy nastąpił w poprzednim roku, kiedy wypunktował Radka Dusila, a następnie odprawił z kwitkiem bardziej doświadczonego Vitaly Baryshnikova. 

Tempo jeśli chodzi o poprzedni rok było mocne, ponieważ były to aż cztery starcia. Matej siedem sekund przed końcem walki poddał Simona Krajnika, a w pierwszej rundzie znalazł sposób na pokonanie Krishana Rawata. Ostatni pojedynek miał miejsce na gali IAF 11, kiedy to jednogłośną decyzją sędziów pokonał rodaka David Zoula. 24-latek posiada także na koncie walkę w formule boksu tajskiego.

Nowy nabytek!

Matej Val (5-0) to kolejny nowy nabytek największej organizacji w naszym kraju. Już niebawem poznamy szczegóły debiutu zawodnika młodego pokolenia.

Reprezentant Czech w rozmowie z serwisem kaocko.cz zdradził, że jest już związany z KSW i nie może doczekać się swojej pierwszej walki.

Właśnie rozmawiałem o tym z moim trenerem. Gala w Polsce jest 11 maja, ale koledzy mają tego dnia walki, a trener następnego dnia będzie miał operację, więc ten termin zupełnie nam nie odpowiada. 9 czerwca wydaje się dużo bardziej realna, więc zobaczymy, jaka będzie oferta. Tak czy inaczej jesteśmy już związani z KSW. Mam nadzieję, że już w wakacje powinienem tam zadebiutować

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis