MMA PLBez kategoriiKSW Extra: Zmiana w turnieju, znany rywal Slotty!

KSW Extra: Zmiana w turnieju, znany rywal Slotty!

75243084hm9.jpg

Jak wcześniej zapowiadaliśmy podczas gali „KSW Extra”, w turnieju wystąpić miał Przemysław Zbiciak. Niestety zawodnik w trakcie jednego z treningów nabawił się kontuzji, co wyklucza go ze startu. Polaka zastąpi Czeczen – Zaurbaek Muchaev.

Wojownik z klubu MMA Olsztyn – trenuje w nim z Mamedem Khalidovem– ma dwadzieścia cztery lata, waży siedemdziesiąt jeden kilogramów i mierzy zaledwie sto sześćdziesiąt sześć centymetrów wzrostu. W swojej karierze stoczył siedem walk na zasadach MMA. Jego rekord w amatorskich występach to 3 zwycięstwa i 1 porażka. Do tego należy doliczyć 3 zwycięstwa w walkach zawodowych, jakie stoczył na matach w Rosji.
Czeczeński fighter mimo młodego wieku – dwadzieścia cztery lata – ma na swoim koncie sporo osiągnięć. Tytuły osiągnięte w MMA to: 1 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski Północnej Amatorskiego MMA i 2 miejsce w Mistrzostwach Polski Amatorskiego MMA. Jednak to nie wszystkie laury, jakie udało się jemu zebrać. W 2002 roku zajął drugą lokatę na Mistrzostwach Czeczeni w zapasach i również drugie miejsce w Mistrzostwach Rosji w boksie. Cztery lata później – w 2006 roku – stanął na najwyższym stopniu podium w bokserskich mistrzostwach swojego kraju.
Swojego rywala w ekstrawalce poznał strażak ze Świętochłowic, Mariusz Slotta. Będzie nim Holender z „Team Schreiber”, Jahmai Satisch.

Zawodnik z zagranicy reprezentować będzie podczas gali „KSW Extra” sztukę walki, jaką jest Shaolin kung fu. O gladiatorze z kraju słynącego z tulipanów wiadomo nie wiele. Jak dotąd stoczył cztery walki w formule MMA. Trzy razy wygrywał i raz schodził z ringu jako pokonany. Mierzy sto osiemdziesiąt sześć centymetrów wzrostu i waży sto trzy kilogramy

Źródło: www.konfrontacja.com

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis