MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaKSW EPIC: Organizacja pracowała nad zestawieniem Szpilka-Hunt! Znamy szczegóły!

KSW EPIC: Organizacja pracowała nad zestawieniem Szpilka-Hunt! Znamy szczegóły!

Martin Lewandowski wyznał, że były ciekawe pomysły zestawień na zbliżającej się gali KSW EPIC, która już w sobotę odbędzie się w Gliwicach. Jeden z właścicieli KSW zapewnił, że mają mnóstwo ciekawych pomysłów, które mogą wykorzystać w przypadku kolejnych edycji ”EPIC”. Jak się okazuje KSW pracowało nad zestawieniem Artura Szpilki z legendarnym Markiem Huntem w formule K-1.

Hunt

Pięściarz ma za sobą kolejną operację, a jego powrót do klatki nastąpi najprawdopodobniej w maju/czerwcu. Co ciekawe ”Szpila” był planowany na galę KSW EPIC.

34-latek w największej organizacji w naszym kraju stoczył dwie walki. Ostatni miał miejsce na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie Artur sprawił niemałą niespodziankę. Szpilka na początku drugiej odsłony zastopował zdecydowanie bardziej doświadczonego w MMA – Mariusza Pudzianowskiego.

Szpilka-Hunt? Był taki pomysł!

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl wyznał, że był pomysł, aby na KSW EPIC doszło do starcia Artura Szpilki z Markiem Huntem w formule K-1. Ostatecznie z pomysłu zrezygnowano.

Na wszystkich były pomysły, na każdego poza main eventem (…) Arturowi Szpilce zaproponowałem Marka Hunta właśnie na KSW EPIC, ale niestety stwierdziłem, że Mark odbiega od pewnego poziomu sportowego obecnie! Bo szanuje chłopa za to co zrobił dotychczas i w przeszłości, ale miał walczyć z potencjalnie w pełni sił zawodnikiem Szpilką – w gazie pełnym. Uznałem, że to byłby trochę taki mismatch.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis