MMA PLNajnowszeKSWKSW 94: Utytułowany kick-boxer nowym nabytkiem! Będzie rywalem ”Gleby” w Ergo Arenie

KSW 94: Utytułowany kick-boxer nowym nabytkiem! Będzie rywalem ”Gleby” w Ergo Arenie

Już jedenastego maja w Ergo Arenie odbędzie się gala XTB KSW 94, a dziś poznaliśmy kolejne zestawienie. Co ciekawe na oficjalnej stronie największej polskiej organizacji można dostrzec, że karta walk się rozszerzyła. Tym samym zapewne w Trójmieście zobaczymy jedno starcie więcej niż standardowo.

Turyński

Na tej gali dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy Arturem ”Szpilą” Szpilką, a Arkadiuszem Wrzoskiem. Do tego zestawienia próbowano doprowadzić parę razy, ale ostatecznie ma to się ziścić w Ergo Arenie.

W main evencie do obrony pasa w kategorii półśredniej stanie niepokonany Adrian Bartosiński. Podopieczny Dawida Pepłowskiego stoczy rewanżowy pojedynek z Andrzejem Grzebykiem. 

Nowy nabytek w KSW! 

Jest to zaskakujące i pozytywne zaskoczenie. KSW ogłosiło kolejne zestawienie, które zobaczymy w Trójmieście. 

Do polskiej organizacji dołącza kolejny uznany kick-boxer. Mowa o Michale Turyńskim, który w swoim debiucie zmierzy się z Patrykiem ”Glebą” Tołkaczewskim.

Szykujcie się na stójkową wojnę!Patryk Tołkaczewski 🇵🇱 vs. Michał Turyński 🇵🇱XTB #KSW94 | 11 maja | ERGO ARENA | ebilet.pl

Posted by KSW on Wednesday, March 27, 2024

Polak jest mistrzem WAKO PRO oraz championem organizacji King of Kings. Warto przypomnieć, że Turyński posiada jedną walkę w największej organizacji na świecie. Mowa o walce na Glory, gdy niejednogłośną decyzją sędziów pokonał reprezentanta Rumunii – Catalina Morosanu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis