MMA PLNajnowszeKSWKSW 93: Marian Ziółkowski pechowo doznał kontuzji. Wilson Varela zwycięzcą pojedynku [WIDEO]

KSW 93: Marian Ziółkowski pechowo doznał kontuzji. Wilson Varela zwycięzcą pojedynku [WIDEO]

Marian Ziółkowski (25-9-1, 1 N/C) na skutek kontuzji przegrał z Wilsonem Varelą (12-5) w co-main evencie gali XTB KSW 93 w Paryżu.

KSW 93 Marian Ziółkowski

Ziółkowski w swoim stylu znakomicie pracował lewym prostym. Varela postraszył go jednak mocnym obszernym prawym. Oglądaliśmy też sporo niskich kopnięć z obu stron. Francuz nieustannie wywierał presję co spotykało się z entuzjastycznymi reakcjami lokalnej publiczności. “The Prototype” raz po raz groził mocnymi. W końcu dał się jednak zaskoczyć Polakowi, który go obalił. Ziółkowski nie był jednak w stanie zbyt długo skontrolować rywala.

“Golden Boy” dobrze walczył “na wstecznym”. Po kilkudziesięciu sekundach drugiej rundy zaliczył kolejne obalenie. Varela szybko wrócił jednak na nogi. Pojedynek przeniósł się do klinczu, w którym lepszą pozycję uzyskał Francuz. Varela dociskał i atakował kolanem. Ziółkowski w końcu się jednak uwolnił. Niestety zaraz potem okazało się, że Polak podczas zadawaniu ciosu doznał kontuzji – wypadł mu bark. Sędzia po chwili przerwał walkę.

Uderzenie Ziółkowskiego została zablokowane przez Francuza łokciem na tyle niefortunnie, że były mistrz doznał urazu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis