MMA PLNajnowszeKSWKSW 91: Wiktoria Czyżewska kopnięciem na wątrobę kończy rywalkę, która mogłaby być jej matką! [WIDEO]

Wiktoria Czyżewska (3-1) niezwykle efektownie pokonała Petrę Částkovą (6-7) w pojedynku otwierającym galę KSW 91.

KSW 91 Wiktoria Czyżewska

Już na początku walki Czyżewska trafiła rywalkę mocnym ciosem, po którym ta straciła na moment równowagę. Później Částková trafiła ją palcem w oko co spowodowało krótką przerwę. Po wznowieniu Polka kontynuowała mocne ataki. 20-latka znakomicie obijała przeciwniczkę starszą aż o 22 lata. Nagle wyprowadziła kopnięcie na wątrobę, po którym Czeszka momentalnie skuliła się z bólu. “Chicatoro” dopadła rywalkę z kolejnymi ciosami a sędzina przerwała pojedynek.

Pojedynek trwał zaledwie 1 minutę i 56 sekund. Zawodniczka Brawler Fight Club Końskie zrehabilitowała się po pierwszej porażce w karierze.