MMA PLNajnowszeKSWKSW 91: Dominik Humburger w 2. rundzie zastopował Dudka! Efektowny występ Czecha! [WIDEO]

KSW 91: Dominik Humburger w 2. rundzie zastopował Dudka! Efektowny występ Czecha! [WIDEO]

Dominik Humburger (8-1) w tak zwanym co-main evencie KSW 91 pokazał się z efektownej strony. Reprezentant Czech przed własną publicznością w drugiej rundzie zastopował Adriana Dudka (7-3).

Dominik

Adrian szybko ruszył z niskim kopnięciem i próbą obalenia. To się nie udało i mieliśmy trochę klinczu. Walka wróciła na środek, a tam Adrian często dochodził do celu ze swoimi sierpowymi. Było też naprawdę mocne niskie kopnięcie, po którym mało brakowało, aby wyciął rywala. Czech przy siatce zdobył obalenie, ale Dudek szybko wstał do stójki. Reprezentant DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała nie unikał tak zwanej ”awantury”. Dominik dobrze pracował kolanami w klinczu.

W drugiej rundzie ponownie mieliśmy sporo klinczu i pracę z obu stron. Adrian coraz bardziej pływał kondycyjnie. Czech wchodził często w wymiany i sporo zbierał. Mimo wszystko, kiedy Dominik zdecydowanie doszedł do celu, to Adrian znalazł się na deskach. Polak wstał i próbował jeszcze wrócić do walki… Humburger nie wypuścił już okazji z rąk – kolejne ciosy i mamy po wszystkim.

Tak się skończyło:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis