MMA PLNajnowszeKSWKSW 85 w Nowym Sączu. Mistrz Robert Ruchała zawalczy przed własną publicznością

KSW 85 w Nowym Sączu. Mistrz Robert Ruchała zawalczy przed własną publicznością

Organizacja KSW i Robert Ruchała (9-0, 1 KO, 3 Sub) wracają do Nowego Sącza. Gala KSW 85 odbędzie się 19 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego, gdzie przed własną publicznością tymczasowy czempion kategorii piórkowej stanie do kolejnego starcia mistrzowskiego.

KSW 85 w Nowym Sączu

Robert Ruchała po raz drugi w karierze będzie miał okazję zawalczyć w swoim rodzinnym mieście. W ostatnim pojedynku stoczonym z Nowym Sączu reprezentant Grapplingu Kraków pokonał w emocjonującej konfrontacji doświadczonego Damiana Stasiaka.

Walka ta została wybrana najlepszym pojedynkiem gali KSW 75 i otworzyła Robertowi drzwi do starcia o pas, do którego doszło w marcu roku 2023. Robert stanął do rywalizacji z Lom-Alim Eskievem, pokonał go na mistrzowskim dystansie i zdobył tymczasowy pas wagi piórkowej. Konfrontacja ta również została wybrana najlepszym pojedynkiem wieczoru.

Robert Ruchała idzie jak burza przez świat MMA i do dziś pozostaje niepokonany. 25-latek z Nowego Sącza ma na koncie dziewięć zwycięskich pojedynków. Sześć z nich stoczył walcząc dla organizacji KSW.

Robert Ruchała jest aktualnie jedynym ogłoszonym oficjalnie uczestnikiem sierpniowej gali KSW 85.

Walka wieczoru | Main event

65,8 kg/145 lb: Robert Ruchała #IC (9-0, 1 KO, 3 Sub) vs TBA

Zobacz także:

To koniec walk Akopa Szostaka w MMA?! Menadżer zawodnika KSW wyjaśnia!

Nie mamy dobrych wiadomości dla fanów Akopa Szostaka, którzy liczyli jeszcze na walki wspomnianego zawodnika w największej organizacji w naszym kraju. Artur Ostaszewski czyli menadżer zawodnika KSW odpowiedział portalowi InTheCage.pl czy jeszcze szansa na walkę Akopa w MMA.

Silesian 10: Chrobot obrotowym kopnięciem kończy walkę! Kapitalny nokaut na gali w Będzinie! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj w Będzinie odbyła się gala Silesian MMA 10, która dostarczyła dużo emocji. W main evencie udanie po dwuletniej przerwie wrócił Adrian Dudek (6-2), który ma epizod w największej organizacji w naszym kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis