MMA PLNajnowszeKSWKSW 80: Damian Piwowarczyk przeprowadził egzekucję w klatce. Zmasakrował Bartłomieja Gładkowicza [WIDEO]

KSW 80: Damian Piwowarczyk przeprowadził egzekucję w klatce. Zmasakrował Bartłomieja Gładkowicza [WIDEO]

Damian Piwowarczyk (6-2) już w pierwszej rundzie pokonał Bartłomieja Gładkowicza (8-4) przez techniczny nokaut na gali KSW 80 w Lubinie.

KSW 80 Damian Piwowarczyk

Gładkowicz dość szybko ruszył z ciosami na rywala. Zamknął go też na moment na siatce. Potem dalsej szedł do przodu, ale w klinczu mocno trafił go Piwowarczyk. “Damsyn” raz po raz rozbijał przeciwnika. Twarz Gładkowicza była już mocno rozbita. Reprezentant Czerwonego Smoka przeprowadzał wręcz egzekucję w klatce. Seria potężnych kolan, uderzeń pięściami a nawet łokieć po obrocie. W końcu po kolejnych ciosach “Clark Kent” runął na matę a sędzia przerwał pojedynek.

Zobacz także:

High League 6 – sprawdź kto wygrał walki na głośnej gali w Katowicach

Już dzisiaj od godz. 20:00 w słynnym katowickim Spodku odbywa się gala High League 6. My zapraszamy Was do śledzenia wyników na żywo z tej imprezy! Sprawdź zatem kto wygrał walki na głośnej freakowej organizacji!

KSW 80: Robert Ruchała tymczasowym mistrzem! Skończył Eskieva w piątej rundzie! [WIDEO]

Robert Ruchała (9-0) pokonał Lom-Aliego Eskieva (20-7, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 80, której stawką był tymczasowy pas wagi piórkowej. Polak zakończył pojedynek przez techniczny nokaut w piątej rundzie.

UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 286, która już dziś wieczorem odbędzie się O2 Arena w Londynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis