MMA PLNajnowszeKSWKSW 80: Andi Vrtačić znokautował Mateusza Janura równo z gongiem kończącym rundę! [WIDEO]

KSW 80: Andi Vrtačić znokautował Mateusza Janura równo z gongiem kończącym rundę! [WIDEO]

Andi Vrtačić (4-1) znokautował Mateusza Janura (6-6) w pojedynku otwierającym kartę walk gali KSW 80.

KSW 80 Andi Vrtacic
Foto: KSW 80

Janur szybko zajął miejsce w środku klatki. Vrtačić atakował pojedynczymi prostymi. W pewnym momencie Polak trafił go w krocze i pojedynek na moment wstrzymano. Dysponujący lepszymi warunkami fizycznymi Chorwat korzystał z nich dość dobrze stosując również kopnięcia. Na minutę przed końcem rundy Janur skrócił dystans i próbował obalić rywala. Potem kilkoma kopnięciami popisał się Vrtačić. To jednak zawodnik z Lubina dobrze zakończy rundę usadzając oponenta na macie.

Drugą rundę Janur zaczął od dobrego skracania dystansu ciosami. Vrtačić odpowiedział jednak mocnym kopnięciem w okolice wątroby. Chorwat znakomicie kontrolował dystans, ale mimo wszystko kilka razy dał się zaskoczyć. Wywodzący się z taekwondo zawodnik znakomicie kopał. W końcu naruszył rywala. Vrtačić dołożył kolejne ciosy a potem też kolana. Janur chwiał się na nogach, ale był jeszcze w pojedynku. Chorwacki zawodnik przypuścił jednak kolejny brutalny atak. Po potężnych ciosach Vrtačić w końcu dopiął swego i równo z gongiem kończącym rundę znokautował przeciwnika.

Zobacz także:

High League 6 – sprawdź kto wygrał walki na głośnej gali w Katowicach

Już dzisiaj od godz. 20:00 w słynnym katowickim Spodku odbywa się gala High League 6. My zapraszamy Was do śledzenia wyników na żywo z tej imprezy! Sprawdź zatem kto wygrał walki na głośnej freakowej organizacji!

KSW 80: Robert Ruchała tymczasowym mistrzem! Skończył Eskieva w piątej rundzie! [WIDEO]

Robert Ruchała (9-0) pokonał Lom-Aliego Eskieva (20-7, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 80, której stawką był tymczasowy pas wagi piórkowej. Polak zakończył pojedynek przez techniczny nokaut w piątej rundzie.

UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 286, która już dziś wieczorem odbędzie się O2 Arena w Londynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis