MMA PLNajnowszeKarol BedorfKSW 59: Były mistrz wraca do klatki? Przeciwnikiem pogromca Michała Materli?

KSW 59: Były mistrz wraca do klatki? Przeciwnikiem pogromca Michała Materli?

Niewykluczone, że Karol Bedorf (15-5) swój najbliższy pojedynek stoczy już dwudziestego marca. Kto będzie przeciwnikiem byłego mistrza KSW w wadze ciężkiej? Będziecie zaskoczeni!

Bedorf

37-latek ostatni pojedynek stoczył w maju 2019 roku. Podopieczny Piotra Bagińskiego po emocjonującym pojedynku przegrał z rodakiem Damianem Grabowskim. Warto zaznaczyć, że Bedorf z ostatnich pięciu walk wygrał tylko dwie.

Ostatnie zwycięstwo odnotował w 2018 roku, gdy szybko, bo w pierwszej rundzie znalazł sposób na poddanie Mariusza Pudzianowskiego.

https://twitter.com/KSW_MMA/status/1005557321731395584

Kto będzie przeciwnikiem Bedorfa?

Karol Bedorf (15-5) swój następny pojedynek stoczy dwudziestego marca podczas KSW 59? Taką informację podał Kuba Voranek, którego doniesienia wielokrotnie się potwierdzały.

Tym samym przeciwnikiem byłego mistrza wagi ciężkiej ma być Jay Silva (12-13-1), który nie szczędził ostatnio słów w kierunku Bedorfa.

Najpierw mówisz “tak”, teraz mówisz “nie”, przestań być dziwką!

komentarz

“The Spider Killer” znany w organizacji KSW jest z bojów z Michałem Materlą. Jay zdecydował, że będzie toczył swoje pojedynki w kategorii ciężkiej. 39-latek uratował walkę wieczoru KSW 40 w Dublinie. Silva wszedł w zastępstwo i zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Warto dodać, że nie była to łatwa walka ”Pudzili”, który miał duże problemy w stójce.

Zobacz także:

Kawulski zapowiada walkę wieczoru KSW 59! Czekacie?

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski zapowiada walkę wieczoru nadchodzącej gali KSW 59. A w niej mamy naprawdę mocne i ciężkie uderzenie!

Szpaku odrzucił propozycję z FAME MMA! Dlaczego?

Mateusz Jakub Szpakowski popularny raper zdradził, że dostał propozycję, aby wystąpić w walce wieczoru FAME MMA. Jaka była odpowiedź?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis