MMA PLNajnowszeKSWKrzysztof Włodarczyk o walce Adamek-Khalidov: Tomek delikatnie postąpił po świńsku, bo…

Krzysztof Włodarczyk o walce Adamek-Khalidov: Tomek delikatnie postąpił po świńsku, bo…

Krzysztof Włodarczyk w rozmowie z portalem ringpolska.pl wypowiedział się o swoich nadchodzących planach. Były mistrz świata w boksie został także zapytany o nadchodzący pojedynek Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. ”Diablo” nie ukrywał, że był zaskoczony, bowiem on zgłaszał gotowość do walki z legendą KSW.

Włodarczyk

W poprzednim roku było głośno o byłym mistrzu świata w boksie. Włodarczyk został ogłoszony jako nowy nabytek w freakowej organizacji FAME MMA. ”Diablo” miał wystąpić w main evencie FAME MMA 19 w Krakowie, gdzie zmierzyłby się z Arkadiuszem ”Aroyem” Tańculą.

Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem. Nie można jednak wykluczyć, że Krzysztof w niedalekiej przyszłości spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki. Jego walkami w MMA jest zainteresowana również organizacja KSW.

”Diablo” to przede wszystkim były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej.

Włodarczyk zabrał głos!

Krzysztof Włodarczyk w rozmowie z portalem ringpolska.pl wypowiedział się o ogłoszonym starciu Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem.

Diablo: Trochę bym powiedział Tomek tak uważam delikatnie postapił po świńsku, bo przecież ja rzuciłem hasło, a propo boksu z Khalidovem. Mamed powiedział ”jak najbardziej, nie ma problemu”. I nagle patrzę po jakimś czasie Adamek się wcisnął bym powiedział między Włodarczykiem, a Khalidovem. No nic. Życzę im powodzenia. Niech wyjdzie pokaże, że ten boks można powiedzieć jest boksem, bez boksu nic innego nie istnieje. Ja wiem, że zapasy są zapasami, kickboxing to kickboxing, ale wszystko wywodzi się od boksu.  

Dziennikarz: Niepotrzebnie wyskoczyłeś z tymi strzykawkami wtedy. Badaniami lekarskimi

Diablo: Być może i to wystraszyło, ale takie życie bym powiedział.

Było też pytanie czy Mamed ma szansę pokonać Adamka.

Myślę, że jeśli jest ruchliwy, wszechstronny – wiele trzeba czynników, żeby pokonać pięściarza, ale ostatnio powiedziałeś mi wchodząc tutaj, że Maciek Sulęcki przegrał. Nie oglądałem tego, nie śledzę, ale zaskoczyłeś mnie. Myślałem, że Maciek miał… nie teraz, ale rok może dwa temu dobrą walkę, dobrze boksował, a teraz że pokonał go… Mógł w tym boksie docisnąć, ale tego nie było. Skończyło się na pełnym dystansie, więc no szkoda.     

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis