MMA PLNajnowszeFAME MMAKrzysztof Rozpara zdradza wyniki sprzedaży PPV za cztery ostatnie gale FAME MMA!

Krzysztof Rozpara zdradza wyniki sprzedaży PPV za cztery ostatnie gale FAME MMA!

Krzysztof Rozpara to jeden ze współwłaścicieli organizacji FAME MMA. Na kanale Koloseum na YouTube pojawiła się rozmowa, której był gościem. W trakcie wymiany zdań, Rozpara zdradza wyniki sprzedaży PPV za cztery ostatnie gale największej polskiej freakowej organizacji.

Krzysztof Rozpara zdradza wyniki sprzedaży PPV

Przyczynkiem do tej dyskusji była słabsza sprzedaż na ostatnią galę – FAME 16, którą promowało starcie Tromba vs Dubiel. Rozpara nie ukrywa, że był to jeden ze słabszych wyników sprzedażowym w tym roku w jego firmie.

Krzysztof Rozpara zdradza wyniki sprzedaży PPV za cztery ostatnie gale FAME MMA!

Mimo słabszej sprzedaży PPV na ostatnie wydarzenie spod szyldu FAME MMA, Krzysztof Rozpara jest zadowolony z całorocznej sprzedaży licencji do ich gal, które w odniesieniu do ostatnich czterech gal przekroczyło… dwa miliony!

“Sprzedaż była zadowalająca. Sprzedaż “16-tki” spełniła nasze oczekiwania, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Nie można oczekiwać, że każda gala będzie biła kolejny rekord. Oczywiście chcielibyśmy i dokładamy starań do tego, ale też swoje założenia i ta sprzedaż była na oczekiwanym poziomie. Patrzymy na tę sprzedaż w ujęciu całego roku. Cieszymy się, że przebiliśmy dwa miliony licencji łącznej sprzedaży na czterech wydarzeniach. I jeśli ta ostatnia była troszeczkę słabsza niż dwie wcześniejsze rekordowe, to całościowo jest to świetny wynik. Myślę, że niejedna organizacja chciałaby mieć takie wyniki, nawet jak ta nasza ostatnia, trochę słabsza gala.”

Mamy również obszerny komentarz od organizacji.

Zarząd FAME rozpatruje kwestie finansowe w perspektywie całego roku. To normalna praktyka biznesowa. Liczba sprzedanych licencji w mijającym roku znacząco przekroczyła nasze oczekiwania. Wyniosła w sumie ponad 2 miliony licencji! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzedaży ostatniej gali. Mówiąc żartobliwie, to co nam się przypisuje jako słabszą sprzedaż, nadal jest wyraźnie powyżej rekordów niektórych, innych organizacji. Podsumowując, za nami kolejny udany i rekordowy pod względem popularności rok. Wróciliśmy po zawirowaniach pandemicznych z podwójną siłą. Z tego miejsca pragnę bardzo podziękować. Po pierwsze naszym fanom, za zainteresowanie i taką frekwencję na halach i przed ekranami. To dla Was i dzięki Wam się rozwijamy. Ogromne podziękowania również dla zawodników i zawodniczek – to Wy tworzycie ten spektakl, który tak chętnie oglądają kibice. No i last but not least, ukłony dla całego zespołu FAME. To naprawdę liczny sztab ludzi, których zaangażowanie i profesjonalizm pozwala nam cieszyć się z faktu, że był to rekordowy pod względem popularności rok dla naszej federacji. Podsumowując, kończymy ten rok z poczuciem ogromnej satysfakcji, która jest zarazem źródłem motywacji do dalszej pracy w nadchodzącym 2023 roku.

A Wy zaskoczeni jesteście takimi wynikami sprzedaży PPV za ostatnie gale?

Zobacz także:

Daro Lew chętny na starcie z… Mateuszem Borkiem: Jedno co nas łączy ten sam wiek! Co wy na to?

Dariusz Kazmierczuk nie zamierza odpuszczać po ostatniej przegranej. ”Daro Lew” zaskoczył, bowiem na twitterze zdradził, że chętnie zmierzyłby się z… uznanym dziennikarzem i komentatorem – Mateuszem Borkiem.

Mamed Khalidov o Soldiciu: Temat skończony! Przeszło mi, nie mam żalu do niego! Widzieliście?

Mamed Khalidov (35-8-2) na kanale Illegal TV został ponownie zapytany o Roberto Soldicia. Były mistrz KSW podkreślił, że chce skończyć już ten temat. Reprezentant Arrachionu Olsztyn zapewnia, że przeszło mu i nie ma żalu do Chorwata. Przypomnijmy, że Khalidov miał nadzieje na rewanżowe starcie z Soldiciem – tak też mieli uzgodnić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis