MMA PLBoksKrzysztof Głowacki wystąpi na gali z walką Joshua vs Pulew! Stawką pas WBO!

Krzysztof Głowacki wystąpi na gali z walką Joshua vs Pulew! Stawką pas WBO!

Foto: Facebook/ Krzysztof Głowacki

Krzysztof Głowacki wystąpi na nadchodzącej gali bokserskiej z walką Anthony Joshua vs Kubrat Pulew. Polak będzie walczył o tytuł mistrzowski WBO w wadze junior ciężkiej!

Krzysztof Głowacki wystąpi na gali z walką Joshua vs Pulew! Stawką pas WBO!

Oficjalnie potwierdzono, że rywalem Krzysztofa Głowackiego będzie niepokonany w zawodowych startach Lawrence Okolie. Starcie to odbędzie się 12 grudnia w Londynie.

Pojedynek ten będzie poprzedzał starcie wieczoru imprezy, czyli walkę Anthony Joshua vs Kubrat Pulew, którego stawką będą tytuły mistrzowskie WBA, WBO i IBF w kategorii ciężkiej.

Lawrence Okolie And Krzysztof Glowacki Compete For Vacant WBO Cruiserweight  Title On Dec. 12 - Boxing Daily

Dla “Główki” będzie to szansa na odzyskanie pasa mistrzowskiego WBO, który stracił na rzecz Aleksandra Usyka. Wcześniej tytuł mistrzowski zdobył w walce z Marko Huckiem. Czy teraz odzyska go w walce z Lawrencem Okolie?

Będzie to bardzo trudne, bowiem Okolie jest niepokonany w zawodowych startach. Ma na koncie czternaście zwycięstw, w tym aż jedenaście przez nokauty.

Zobacz także:

Jan Błachowicz o walce z Adesanyą: To nie jest tak, że on coś powie, a ja rzucę wszystko i się zgodzę

Jan Błachowicz po raz kolejny wypowiedział się o potencjalnej walce z Israelem Adesanyą. Super fight dwóch mistrzów ma odbyć się na początku przyszłego roku. O zestawieniu tym poinformował już prezes UFC Dana White.

Karolina Kowalkiewicz: Wiele osób mi groziło!

Protesty kobiet to bezsprzecznie temat numer jeden w Polsce w ostatnich dniach. Ogromna rzesza pań nie zgadza się z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, który znacznie ogranicza możliwości dokonania aborcji. Przeciwna tej decyzji jest także Karolina Kowalkiewicz.

Justyna Haba przed KSW 56: Karolina Owczarz będzie trudną przeciwniczką

Justyna Haba przed KSW 56. Podczas listopadowej gali KSW 56 w okrągłej klatce zadebiutuje Justyna Haba. Młoda zawodniczka z Rzeszowa ma za sobą trzy walki w zawodowym MMA, w tym dwie stoczone dla cenionej japońskiej organizacji Rizin. Co jednak ciekawe, Justyna z mieszanymi sztukami walki związała się dość przypadkowo.