MMA PLNajnowszeBoksKrzysztof Głowacki na dopingu w ostatniej walce bokserskiej! Polak z surową karą!

Krzysztof Głowacki na dopingu w ostatniej walce bokserskiej! Polak z surową karą!

Plotki się potwierdziły. Dziennikarz TalkSport – Michael Benson poinformował, że nasz reprezentant Krzysztof Głowacki w swoim ostatnim pojedynku bokserskim był na dopingu. W organizmie Polaka wykryto niedozwolone środki. Głowacki został surowo ukarany.

Głowacki

Ostatnie starcie naszego reprezentanta w boksie miało miejsce w styczniu ubiegłego roku w Londynie. Była to kolejna duża walka. Krzysztof skrzyżował rękawice z niepokonanym Richardem Riakporhe’em. ”Główka” w czwartej odsłonie przegrał przed czasem z Brytyjczykiem.

Po tym pojedynku Głowacki zdecydował się na debiut w mieszanych sztukach walki. Były mistrz świata w boksie wystąpił na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie pokazał się z kapitalnej strony. Krzysztof już w pierwszej odsłonie znokautował również debiutującego w MMA – Patryka ”Glebę” Tołkaczewskiego.

Głowacki na dopingu!

Jak się okazuje Krzysztof Głowacki był na dopingu w swojej ostatniej walce bokserskiej. W organizmie byłego mistrza świata w boksie wykryto niedozwolony boldenon.

Polak został surowo ukarany, bowiem jego licencja pięściarska została zawieszona na cztery lata.

Warto zaznaczyć, że Głowacki jeszcze nie tak dawno w rozmowie z Mateuszem Fudalą zapowiadał definitywne zakończenie kariery w boksie.

Jestem już pięściarskim emerytem, nie ma mowy. Poza tym, za chwilę minie rok od ostatniej walki więc nie będę miał prawa być w rankingu (…) To koniec z boksem. Jestem teraz w KSW i na tym całkowicie się skupiam. Mam długi kontrakt i nie wyobrażam sobie, by w wieku 41 lat wrócić do ringu. Nie będzie już do czego wracać. Po co mam dostawać w łeb od młodych? Nie ma o czym gadać. Jestem już emerytowanym pięściarzem

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis