MMA PLKrwawy SportKrwawy Sport 6: Szymon Nowowiejski zmierzy się z Jędrzejczykiem na gołe pięści!

Krwawy Sport 6: Szymon Nowowiejski zmierzy się z Jędrzejczykiem na gołe pięści!

Podczas gali Krwawy Sport 5 poznaliśmy jedną z głównych walk następnej edycji. Trzeba przyznać, że organizacja postarała się, aby pobudzić wyobraźnię i zainteresowanie kibiców. Jak na razie nie znamy daty szóstej edycji Krwawego Sportu.

Nowowiejski

Zapowiedziano starcie pomiędzy Szymonem Nowowiejskim, a Dominikiem Jędrzejczykiem. Starcie odbędzie się na gołe pięści. Dodatkowo będą dozwolone kopnięcia, łokcie oraz kolana. 

Szymon miał zawalczyć na gołe pięści już w organizacji Wotore. Najpierw z turnieju wykluczył go wypadek motocyklowy, a później kontuzja. 30-latek jest już gotowy na mocny bój!  Swoje umiejętności szlifuje i podnosi pod okiem Marcina ”Różala” Różalskiego i Energish Katowice. Szymon mierzy 191 cm wzrostu, a waży około 115 kilogramów.

Dominik Jędrzejczyk to nasz reprezentant mieszkający na stałe w Szwecji. Jędrzejczyk wystąpił w popularnej organizacji King of the Streets. Jędrzejczyka walka ma ponad 900 tysięcy wyświetleń na YouTubie.

Wspomniane starcie zobaczycie poniżej:

Jędrzejczyk już od dłuższego czasu liczył na pojedynek w Polsce. Dominik wspominał o tym w rozmowie z naszym portalem.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot nie zgadza się z werdyktem w walce Mańkowski-Ziółkowski! Co wy na to?

Mateusz Gamrot (20-1) pojawił się wczoraj w narożniku Borysa Mańkowskiego (22-9-1). ”Tasmański Diabeł” podczas KSW 66 w Szczecinie stanął przed szansą zdobycia pasa wagi lekkiej. Reprezentant Czerwonego Smoka po 5-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Marianem Ziółkowskim (24-8-1).

High League 2: ”Super Mario” podkręca! Karwat ustala rywalowi wizytę w psychiatryku! [WIDEO] Widzieliście?

Już piątego lutego w Tauron Arenie Kraków odbędzie się gala High League 2. Konrad Karwat zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny strongman zmierzy się z Mariuszem ”Super Mario” Sobczakiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis