MMA PLJan BłachowiczKrótki komunikat od Jana Błachowicza po walce z Rockholdem [WIDEO]

Krótki komunikat od Jana Błachowicza po walce z Rockholdem [WIDEO]

Foto: Esther Lin, MMA Fighting
Foto: Esther Lin, MMA Fighting

Emocje po UFC 239 już powoli opadły, tymczasem Jan Błachowicz (24-8) za pomocą mediów społecznościowych nadał krótką wiadomość do fanów z podziękowaniami.

Przypomnijmy, że “Cieszyński Książę” wystąpił na UFC 239, gdzie pokornie przywitał w kategorii półciężkiej Luke’a Rockholda (16-5). Amerykanin to były mistrz UFC i Strikeforce, przed walką z Polakiem zapowiadał, że zmienia dywizję po to, aby atakować pas, którego właścicielem jest Jon Jones (24-1, 1 N/C).

Niestety Rockhold został szybko zweryfikowany przez Błachowicza. Amerykanin padł na matę po jednym z ciosów w drugiej rudzie. Po walce Dana White powiedział, że lepiej aby Kalifornijczyk przeszedł już na sportową emeryturę.

Jak się po starciu czuje Jan Błachowicz? Polak dodał na swój profil filmik, w którym porusza kilka kwestii dotyczących między innymi zdrowia, powrotu do Polski czy przyszłości:

“Ja jeszcze w Stanach na zasłużonych wakacjach. Dostałem wiele wiadomości po walce jak i przed walką, nie jestem w stanie na wszystkie odpisać. Dziękuje za wsparcie szczególnie to przed walką, ponieważ ono jest bardzo ważne. Trzymajcie kciuki dalej, za niedługo coś się znowu pojawi.”

Kilka słów ode mnie dla Was po sobotniej gali #UFC239 👊🇵🇱Centrum Medyczne MML z dr Michałem Michalikiem na czele! Widzimy się na wizycie kontrolnej zaraz po moim powrocie! Do zobaczenia 😉

Opublikowany przez Jan Blachowicz Środa, 10 lipca 2019