MMA PLNajnowszeKowalkiewiczKowalkiewicz nawołuje do gali UFC w Polsce! Jest mocny skład naszych reprezentantów!

Kowalkiewicz nawołuje do gali UFC w Polsce! Jest mocny skład naszych reprezentantów!

Mateusz Rębecki (19-1), a teraz Karolina Kowalkiewicz (16-7) nawołuje, aby odbyła się trzecia gala największej organizacji na świecie w naszym kraju. Nie można wykluczyć opcji, w której UFC w 2024 roku zorganizuje wydarzenie w Polsce. Trzeba przyznać, że zrobić kartę walk z polskimi zawodnikami nie będzie w obecnym czasie trudno. Mając na uwadze, że mamy sporo zawodników w TOP 15 oficjalnego rankingu.

Kowalkiewicz

”Rebeasti” ostatni swój pojedynek stoczył jedenastego listopada. Polak spełnił marzenie i wystąpił na hitowej gali UFC 295 w Madison Square Garden. Podopieczny Piotra Bagińskiego już w pierwszej odsłonie (balachą) poddał Roosevelta Robertsa.

Tuż po walce ”Rebeasti” nawoływał do zorganizowania gali w Polsce.

Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ wygrałem w najbardziej znanej hali na całym świecie. To było moje największe marzenie, dziękuję wszystkim za przyjście na to wydarzenie. Dana, zrób taką galę w Polsce

Kowalkiewicz nawołuje!

Tym razem Karolina Kowalkiewicz (16-7) nawołuje do trzeciej gali UFC w naszym kraju! Polka dodatkowo wstawiła zdjęcie, na którym widzimy wszystkich czołowych zawodników w naszym kraju. Kowalkiewicz zapewnia i prezentuje skład, który mógłby pojawić się na evencie w Polsce.

UFC Poland Team. Może w takim składzie zrobilibyśmy galę w Polsce, co wy na to?

Karolina w ostatniej walce jednogłośną decyzją sędziów pokonała Dianę Belbitę (15-8). Rumunka w pierwszej i drugiej rundzie postawiła twarde warunki w stójce. Można powiedzieć, że te rundy należały do bliskich. Belbita miała momenty, gdy trafiała mocnymi ciosami. W trzeciej nasza reprezentantka kompletnie zdominowała pojedynek i w stójce dzieliła oraz rządziła.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis