MMA PLZiemowit KossakowskiKossakowski o Nitro: Trafię na niego we Wrocławiu to pluje mu na mordę i wrzucam filmik do sieci!

Kossakowski o Nitro: Trafię na niego we Wrocławiu to pluje mu na mordę i wrzucam filmik do sieci!

Ziemowit Piast Kossakowski ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Sergiuszu Górskim. Były dziennikarz TVP Info zapowiedział, że opluje ”Nitro” i wszystko opublikuje w sieci.

Nitro

”Nitro” już dwudziestego szóstego marca w Gliwicach stoczy swoją pierwszą walkę w FAME MMA. Górski podczas 13 edycji w formule K-1 zmierzy się z Pawłem ”Unboxallem” Smektalskim.

Kossakowski swój debiut odnotował na PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Widać było, że Piast nie wziął poważnie przygotowań do starcia z Jasiem Kapelą. ”Poeta” już w pierwszej odsłonie znalazł sposób na pokonanie przeciwnika. Ziemowit gwarantuje, że już w lipcu dojdzie do ich szybkiego rewanżu i tym razem odpowiednio się przygotuje.

Kossakowski zapowiada!

Widać, że Ziemowit Piast Kossakowski jest mocno zdenerwowany na Sergiusza Górskiego. Były dziennikarz TVP Info nie zamierza się hamować, gdy dojdzie do ich spotkania na żywo.

Każdy zawodnik zawsze ma określoną pulę biletów do rozdania, weźcie tego lamusa Nitra ogarnijcie z taką tania ściema, mlekołaka trafię we Wrocławiu jak pluje mu na mordę i wrzucę filmik do sieci.

Zobacz także:

Mamed Khalidov o rewanżu z Soldiciem: Jak zostanie, będę dążył żeby zawalczyć z nim! Co wy na to?

Mamed Khalidov (35-8-2) zapewnia, że już za dwa-trzy miesiące jest gotowy na następny pojedynek. Reprezentant Arrachionu Olsztyn został zapytany o potencjalny rewanż z Roberto Soldiciem (20-3). Khalidov gwarantuje, że będzie dążył do ich drugiego starcia.

KSW 68 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali! Będziecie oglądać?

Już w sobotę 19 marca w Radomiu odbędzie się gala KSW 68, którą zwieńczy walka mistrzowska.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis