MMA PLNajnowszeBez kategoriiKonferencja vs. Konferencja / Dana vs. Randy

Konferencja vs. Konferencja / Dana vs. Randy

Gamrot - Dos Anjos

Randy Couture ma ustawioną konferencję na czwartek. To już jutro. Dana White 30 min przed planowaną konferencją Randy’ego będzie mieć własną konferencję. O czym chłopcy będą opowiadać?

W piątek rano będziemy mieć co robić, może nawet w czwartek późnym wieczorem. Na tych dwóch konkurencjach uwielbiany przez tłumy Luke Skywalker powie, dlaczego zostawił Imperium. Łysy Darth Vader uderzy jeszcze wcześniej, na konferencji będzie miał swoich przybocznych morderców. Moc – jak zwykle – nie będzie ani z nimi, ani z nami. Będzie z Fedorem.

Najpierw o swojej konferencji powiadomił nas Randy Couture:

Legenda MMA, Randy Couture będzie uczestniczył w konferencji prasowej w Xtreme Couture 25 października. Tematem konferencji będą powody jego odejścia z UFC. Randy odpowie na insynuowane przez Yahoo Sports informacje, że zarabia od $3.25 mln – $3.75 mln za walkę, przy których to faktach uparcie przystają. Randy będzie dostępny aby odpowiedzieć na pytania o jego stosunki z UFC, przyszłe plany, MMA i inne rzeczy związane z jego rezygnacją

Konferencja będzie do zobaczenia… w telewizji Marka Cubana HDNet. Zapewne przypadek. Konferencja startuje o 22:30 polskiego czasu.

Dana White kontratakuje i wyciąga największe, najbardziej medialne działa jakie mu zostały. Chce to zrobić 30 minut wcześniej od Randy’ego. U boku Dany White’a pojawi się Brock Lesnar, gwiazda futbolu hamerykańskiego, który przyciągnie więcej przypadkowych ludzi niż Randy. Do tego dwóch gwiazdorów wracających po 2 porządnych laniach – Chuck Liddell i Wanderlei Silva.

Mało? W gratisie dostaniecie jeszcze ujawnienie jaką to nową umowę z TV podpisało UFC. UFC niedawno pochwalił się odnowieniem umowy ze Spike TV o wartości 100 mln dolarów, ale nie podali daty i szczegółów, teraz najprawdopodobniej poznamy więcej faktów dot. tej umowy.

Konferencja UFC zaczyna się o 22:00 polskiego czasu. Czas rozpoczęcia przypomina odwieczną wojnę Fakty vs. Wiadomości. Zwykle oglądam Fakty, ale w tym wypadku miast łysego, osiłka, małpki i magicznego kciuka chyba wybrałbym event z godziny 22:30.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis