MMA PLNajnowszeUFCKonferencja przed UFC 303 w Dublinie z udziałem Conora McGregora i Michaela Chandlera odwołana!

Konferencja przed UFC 303 w Dublinie z udziałem Conora McGregora i Michaela Chandlera odwołana!

Tego się chyba nikt nie spodziewał! Konferencja prasowa przed galą UFC 303 z udziałem bohaterów walki wieczoru tej imprezy: Conora McGregora i Michaela Chandlera została odwołana! Konferencja miała odbyć się w Dublinie, czyli rodzinnym mieście Irlandczyka.

Konferencja przed UFC 303

O wydarzeniu tym mówiło się od kilku tygodni! Conor McGregor miał powrócić do UFC w najlepszy dla siebie sposób, czyli przez próbę wytrącania z równowagi swojego najbliższego przeciwnika, z którym ma zmierzyć się na gali UFC 303 w Las Vegas pod koniec czerwca.

Teraz dowiedzieliśmy się, że impreza ta została odwołana.

Konferencja przed UFC 303 w Dublinie z udziałem Conora McGregora i Michaela Chandlera odwołana!

Konferencja ta miała odbyć się dzisiaj, czyli w poniedziałek 3 czerwca. Z oficjalnych kont organizacji UFC w mediach społecznościowych dowiadujemy się natomiast, że została ona odwołana z planem przełożenia na inny termin:

“Konferencja przed UFC 303 zaplanowana na poniedziałek 3 czerwca w Dublinie w Irlandii została odwołana i zostanie przełożona. Szczerze przepraszamy fanów, którzy przyjechali specjalnie na to wydarzenie. Gdy będizemy mieli dalsze informacje w sprawie nowego terminu i godzony konferencji, natychmiast je udostępnimy.” – czytamy w krótkim oświadczeniu przygotowanym przez UFC.

Na ten moment nie znamy przyczyny odwołania dzisiejszej konferencji prasowej. Amerykańskie media donoszą jednak, że w drodze do Dublina jest aktualnie prezes UFC Dana White, który ma spotkać się na miejscu z Conorem McGregorem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis