MMA PLNajnowszeBoksKonferencja prasowa z udziałem Mateusza Masternaka: Umówiliśmy się z moją żoną…

Konferencja prasowa z udziałem Mateusza Masternaka: Umówiliśmy się z moją żoną…

Jesteśmy po konferencji prasowej! Mateusz Masternak ma za sobą kolejne obowiązki medialne przed wyczekiwaną walką o tytuł mistrza świata w boksie. Polak już w najbliższą niedzielę stanie przed szansą mistrzowską w Anglii, a dokładnie w Bournemouth. ”Master” zawalczy o pas WBO wagi junior ciężkiej, który aktualnie dzierży zawodnik publiczności Chris Billam-Smith (18-1, 12 KO). Polak podczas konferencji wyjawił, że musi spełnić jedną z obietnic.

Masternak

Masternak jest mocno zmotywowany przed nadchodzącym pojedynkiem. ”Master” jest przede wszystkim w naprawdę świetnej formie – o czym mówił w rozmowie z portalem bokser.org. 

Po jednym ze sparingów krew podchodziła mi do gardła, ale to były bardzo udane przygotowania. Tak naprawdę trenowałem do tej walki już od marca. Za mną 21 lat ciężkiej pracy i wyrzeczeń, a teraz muszę to wszystko skoncentrować i pokazać w ciągu jednego pojedynku, trwającego maksymalnie 36 minut. To nie jest łatwe, bo pojawiają się różne emocje i nadzieje. To duża presja, ale nie pękam na robocie i zrobię swoje!

Konferencja prasowa z udziałem Masternaka!

Jesteśmy po konferencji prasowej przed zbliżającą się walką o pas WBO wagi junior ciężkiej.

Mateusz Masternak wyjawił, że ma do spełnienia jedną z naprawdę ważnych obietnic.

Umówiliśmy się z moją żoną, że będziemy mieć trzecie dziecko. Żona mi powiedziała jak będziesz chciał mieć trzecie dziecko i to będzie córka, to tylko i wyłącznie wtedy jak zostaniesz mistrzem świata. Moja córka ma już teraz 5 lat, więc nie mogę zawieść teraz ani żony ani córki.     

Cała konferencja prasowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis