MMA PLNajnowszeBez kategoriiKomisja testuje: kolejni złapani, ale na UFC 76 wszyscy czyści

Komisja testuje: kolejni złapani, ale na UFC 76 wszyscy czyści

Do poprzednich dwóch raportów (1,2) dołączam trzeci, finalny: wszyscy zawodnicy walczący na UFC 76 zostali przebadani i wynik wszystkich badań na obecność sterydów jest negatywny (czyli dobrze!). Z całej gali UFC 76 został złapany tylko Kazuhiro Nakamura. W jego krwii znaleziono ślady używania marihuany. Badania przeprowadzało CSAC.

Gamrot - Dos Anjos

Inni zawodnicy mieli mniej szczęścia:

Walczący na UFC 75 Anthony Torres, którego możecie pamiętać z TUF-a 2 miał we krwii sterydy (Boldenone). Dołącza więc do paczki złapanych na tym samym rodzaju sterydów, czyli: Zabit Samedov, Barnett, Bonnar, Cope, Baroni. Testy przeprowadzało UFC, ponieważ w Anglii, gdzie miało miejsce UFC 75 nie ma regulatora (komisji). Torres nie jest już fighterem UFC. Ken Pavia, agent Torresa powiedział, że UFC podziękowało Torresowi za współpracę ze względu na kiepskie występy Torresa. Decyzja zapadła jednak po pozytywnym teście na obecność sterydów.

CSAC poinformowało, że Adam Smith, który został pokonany przez Dewey Coopera na gali Strikeforce w Dworze Playboy’a został pozytywnie przebadany na obecnośc kokainy i marihuany. Efekt: 9 miesięcy zawieszenia (do 25 czerwca 2008) i $1.5k kary. Reszta, czyli 23 zawodników biorących udział w tej samej gali była czysta. Testy na obecność sterydów nie zostały jeszcze przeprowadzone.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis