MMA PLNajnowszeBez kategoriiKomisja, Sherk, Baroni i Penn…

Komisja, Sherk, Baroni i Penn…

sean-sherk.jpg

Pasternak

W ramach zaległości: BJ Penn powiedział, że jeżeli Sherk nie zostanie oczyszczony to nie ma zamiaru walczyć z koksiarzem. Komisja z kolei znowu przełożyła sprawę Sherka z 13 listopada na 4 grudnia. To już kolejne przełożenie terminu. Oryginalnie Sherk miał wytłumaczyć się 31 października.

31 października przesłuchiwany był również Baroni, któremu została zredukowana kara z 12 do 6 miesięcy. Ken Pavia, agent Baroniego powiedział w ostatnim Inside MMA arcyciekawą rzecz na ten temat.

Baroni brał 67 odżywek przed walką. Z uwagi na to, że CSAC informuje o tym, że 50% odżywek sprzedawanych na rynku nie jest sprawdzona Baroni przed walką z Shamrockiem zamówił testy w niezależnych laboratoriach. Oddał w sumie dwie próbki: jedną na użytek CSAC i jedną na niezależne testy i to przed dziennikarzami Sherdoga. Wszystkie cztery próbki przebadane przez niezależne laboratoria (2x po dwie próbki: przed i po walce) były czyste. Jeden z uczestników panelu Inside MMA powiedział, że niektóre czyste odżywki zmieszane ze sobą dają pozytywny wynik na obecność niedozwolonych substancji.

Tak sobie głośno myślę: to może, ale nie musi być wyjaśnienie wpadki Sherka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis