MMA PLNajnowszeClout MMAKolejny były reprezentant Polski trafi do Clout MMA? Sławomir Peszko już działa!

Kolejny były reprezentant Polski trafi do Clout MMA? Sławomir Peszko już działa!

W ostatnim czasie dużo sportowców startuje w freakowych organizacjach. W Clout MMA zaś widzimy coraz więcej byłych piłkarzy. Jak się okazuje Sławomir Peszko ma pomysły na kolejnych reprezentantów Polski, którzy spróbują swoich sił w klatce.

Clout

Na Clout MMA 3 widzieliśmy dwa takie zestawienia. Jako pierwszy w klatce zameldował się były ceniony siatkarz Zbigniew Bartman, który zaskoczył swoją dyspozycją. Widać, że Bartman poczynił duże postępy i było to widać przy starciu z Błażejem Augustynem, który przed walką wydawał się znacznym faworytem. Bartman niespodziewanie high-kickiem powalił rywala na deski. Były siatkarz ruszył i nie zamierzał już wypuścić okazji z rąk. Przy kolejnych uderzeniach piłkarz doznał kontuzji, a walka została przerwana.

Wysoko w karcie drugi pojedynek stoczył Tomasz Hajto, który ponownie pokazał charakter, ale musiał uznać wyższość przeciwnika. Jakub Wawrzyniak musiał wejść w pojedynek, a jak już to zrobił to znalazł sposób na zastopowanie oponenta.

Majewski trafi do Clout MMA?

Jak podaje serwis meczyki.pl – Radosław Majewski jest kuszony propozycją z organizacji Clout MMA. 37-latek co ciekawe ma trzy opcję!

Samuel Szczygielski poinformował, że jest to oferta dołączenia do Znicza Pruszków, KTS-u Weszł, lub zawalczenie na gali Clout MMA.

Majewski grał w młodzieżowych reprezentacjach Polski do lat 21 oraz do lat 23. W 2007 roku zadebiutował w seniorskiej kadrze. Rok później został zawieszony, a powrót do narodowego zespołu nadszedł w listopadzie 2009 roku. Majewski występuję na pozycji pomocnika. Radosław grał w takich klubach jak Polonia Warszawa, Nottingham Forest, Lech Poznań, Pogoń Szczecin czy Western Sydney Wanders FC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis