MMA PLNajnowszeBoksKolejna wielka walka w Polsce! Łukasz Różański w maju zmierzy się z pogromcą Polaków!

Kolejna wielka walka w Polsce! Łukasz Różański w maju zmierzy się z pogromcą Polaków!

To jest spora niespodzianka! Jak donosi portal bokser.org już dwudziestego czwartego maja dojdzie do kolejnej wielkiej walki w Polsce. Łukasz Różański (15-0, 14 KO) w końcu doczeka się kolejnego pojedynku. Polak w obronie tytułu mistrza świata wagi bridger wystąpi ponownie przed własną publicznością w Rzeszowie.

Różański

Od wielu miesięcy spekulowało się o walce naszego reprezentanta w Arabii Saudyjskiej z dużym nazwiskiem. Takim niewątpliwie jest Badou Jacku (28-3-3, 17 KO), który pod koniec lutego 2023 roku sięgnął po pas WBC wagi cruiser – pokonując przed czasem IIungę Makabu.

Wszystko jednak zakończyło się fiaskiem. Wielokrotnie także do pojedynku ”palił się” uznany Tony Bellew.

Różański musiał długo czekać na swoją szansę. Zmiana terminów, miejsca walki… Były mnóstwo zamieszania. Ostatecznie Łukasz przed własną publicznością w Rzeszowie stanął przed wielką szansą. Polak pokazał się z kapitalnej strony i wykorzystał okazję. 38-latek już w pierwszej odsłonie zdemolował Alena Babicia. Chorwat w tym starciu doznał pierwszej zawodowej przegranej.

To będzie duża walka!

Kolejna duża walka w boksie odbędzie się na naszej ziemi. Dokładnie dwudziestego czwartego maja – Łukasz Różański przed własną publicznością ma zmierzyć się z byłym championem – Lawrencem Okolie (19-1, 14 KO).

Na ten moment nie wiemy czy wydarzenie będzie transmitowane w TVP czy w usłudze PPV.

Brytyjczyk to były mistrz świata wagi junior ciężkiej. Okolie na swoim koncie ma już trzy zwycięstwa z naszymi reprezentantami. Lawrence przed czasem pokonywał Nikodema Jeżewskiego i Krzysztofa ”Główkę” Głowackiego, a na punkty pokonał Michała Cieślaka. Okolie w ostatniej walce stracił tytuł, kiedy to musiał uznać wyższość Chrisa Billama-Smitha.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis