MMA PLNajnowszeClout MMAKolejna mocna walka na Clout MMA 4! Daniel Omielańczuk zmierzy się z Mindą, znamy formułę!

Kolejna mocna walka na Clout MMA 4! Daniel Omielańczuk zmierzy się z Mindą, znamy formułę!

Odsłaniamy kolejne karty marcowej gali CLOUT MMA 4! W hitowym zestawieniu wagi ciężkiej były zawodnik KSW i UFC Daniel Omielańczuk zmierzy się z popularnym KING KONGIEM Kamilem Mindą. Bilety na galę CLOUT MMA 4 dostępne są na GoingApp.pl!

Omielańczuk

Fani poznali do tej pory cztery pojedynki na CLOUT MMA 4. Czas odsłonić piąty pojedynek, do którego dojdzie w łódzkiej Atlas Arenie. I to w potężnej formule – Dirty Gloves Boxing. Daniel Omielańczuk i Kamil KING KONG Minda zmierzą się w stójkowym starciu w najtwardszych dostępnych rękawicach, które przetestują przed rozstrzygnięciem największego freak-fightowego konfliktu w historii pomiędzy Marcinem CESARZEM Najmanem a Jackiem MURANEM Murańskim.

Jednego i drugiego fani doskonale kojarzą z klatki CLOUT MMA. Kamil Minda to doświadczony zawodnik wagi ciężkiej ze stajni słynnego trenera Mirosława Oknińskiego. KING KONG mierzył się już na CLOUT MMA 2 z Denisem Labrygą i przegrał przez techniczny nokaut po przerwaniu przez lekarza z powodu kontuzji oka.

Daniel Omielańczuk również walczył na CLOUT MMA 2 w Płocku. Pokonał wtedy pokonał Denisa BAD BOYA Załęckiego, który opuścił klatkę i odmówił kontynuowania pojedynku bokserskiego w formule MMA po faulach. Czołowy wojownik polskiej wagi ciężkiej walczył w przeszłości dla takich organizacji jak UFC czy KSW, gdzie mierzył się z najlepszymi na świecie. 

Dirty Gloves Boxing, trzy rundy po trzy minuty. Fajerwerki gwarantowane!

Bilety na galę CLOUT MMA 4 z walką Daniel Omielańczuk vs Kamil KING KONG Minda dostępne są na GoingApp.pl! Ceny biletów ruszają od 49,90 zł. 

Aktualna karta walk CLOUT MMA 4:

  • Lexy Chaplin – Marta „Linkimaster” Linkiewicz
  • Marcin „Cesarz” Najman – Jacek „Muran” Murański – DIRTY STREET BOXING NO LIMIT
  • Dawid „Crazy” Załęcki – Patryk „Wielki Bu” Masiak
  • Daniel Omielańczuk – Kamil „King Kong” Minda – DIRTY GLOVES BOXING
  • Michał „ZBUKU” Buczek – Paweł „Major SPZ” Majewski
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis