MMA PLNajnowszeBez kategoriiKolejna konferencja UFC

Kolejna konferencja UFC

Jakbyśmy mieli ostatnio mało konferencji… UFC zwołało kolejną konferencję na wtorek 30 października, czyli na jutro. Konferencja jest po to, aby Dana White i Lorenzo Fertitta mogli odnieść się do tego, co Randy powiedział na swojej ostatniej konferencji w zeszły czwartek. Wcześniej Randy Couture powiedział, że nie będzie się więcej wypowiadał w tej sprawie.

Gamrot - Dos Anjos

Impreza zaczyna się tak jak ostatnio o 22:00 polskiego czasu.

Couture, obecny mistrz HW UFC, zrezygnował z pracy dla organizacji. Couture podał kilka powodów, dla których rozstał się z UFC. Jednym z nich były zbyt niskie dochody. Koniec końców Couture pozostał przy stwierdzeniu, że powodem odejścia był brak szacunku ze strony organizacji.

25 października gościł dziennikarzy w swoim centrum treningowym Xtreme Couture w LV. Na konferencji rozszerzył nieco listę zarzutów do UFC: nie dostał bonusu za powrót z emerytury (ciągle był na kontrakcie z UFC), nie dostał zwyczajowego bonusu po walce z Gabrielem Gonzaga’ą. Jego prośby co do biletów czy pokojów hotelowych były ignorowane.

Szokujące, prawda? UFC robiło wszystko, by zniechęcić do siebie swojego mistrza. O ile to prawda oczywiście 😉

UFC dotknięte wypowiedziami Randy’ego na swoją nową konferencję zaprosiła Johna Mulkey’a, który odpowiada za finanse w UFC. Jego obecność najprawdopodobniej spowoduje, że sprawy finansowe UFC zostaną wyjaśnione.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis