MMA PLNajnowszeBoksKolejna hitowa gala boksu w Arabii Saudyjskiej potwierdzona! Walka o tytuły i noc wagi ciężkiej [WIDEO]

Kolejna hitowa gala boksu w Arabii Saudyjskiej potwierdzona! Walka o tytuły i noc wagi ciężkiej [WIDEO]

Aktualnie wielkie walki mają miejsce w Arabii Saudyjskiej. Tak też będzie pierwszego czerwca. Ogłoszono oficjalnie galę boksu, na której zobaczymy hitowe starcia.

boks

W main evencie dojdzie do starcia, o którym mówi się już od jakiegoś czasu. Będzie to zestawienie, przy którym na szali będzie komplet mistrzowskich tytułów w kategorii półciężkiej. Artur Beterbijew (20-0, 20 KO) mistrz świata WBC, WBO i IBF wagi półciężkiej zmierzy się z również niepokonanym championem – Dimitrim Biwołem (22-0, 11 KO).

W tak zwanym co-main evencie czeka nas bombardowanie. Gwarancją tego jest starcie byłego mistrza świata wagi ciężkiej – Deontaya Wildera z niebezpiecznym Zhang Zhilei.

Wilder zapowiada, że nie cofnie się nawet o krok. Amerykanin będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej pewnej przegranej z Josephem Parkerem.

Mam szacunek do Zhanga, to dobry wojownik, ale czuję się bardzo dobrze i to jest mój czas. Sami zresztą się przekonacie, czy wciąż mam to coś, czy już nie. Wierzę, że na koniec to ja będę stał, a on leżał. Moje serce do walki znów jest ze mną.

Ogłoszenia i face to face!

Oficjalnie już pierwszego czerwca dojdzie do kolejnej nocy boksu! W main evencie starcie, gdzie w stawce będą wszystkie tytuły mistrzowskie w kategorii półciężkiej.

To jednak nie koniec, bowiem będzie to też noc wagi ciężkiej. Wspomniane zestawienie Wilder-Zhang, ale też świetnie zapowiadające się starcie pomiędzy Danielem Duboisem, a Filipem Hrgoviciem.

Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO) vs Zhang Zhilei (26-2-1, 21 KO)
Filip Hrgović (17-0, 14 KO) vs Daniel Dubois (20-2, 19 KO)
Ray Ford (15-0-1, 8 KO) vs Nick Ball (19-0-1, 11 KO) – o pas WBA
Craig Richards (18-3-1, 11 KO) vs Willy Hutchinson (17-1, 13 KO)
Ammo Williams (16-0, 11 KO) vs Hamzah Sheeraz (19-0, 15 KO)

Face to face zobaczycie poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis