MMA PLNajnowszeBez kategoriiKolejna bolesna strata BTT: Paulo Filho odchodzi do Team Link

Kolejna bolesna strata BTT: Paulo Filho odchodzi do Team Link

paulo filho

Gamrot - Dos Anjos

Mistrz MW WEC, Paulo Filho zmienia barwy klubowe. Od teraz jest kolegą Gabriela Gonzaga’i, co przewidziałem już jakiś czas temu 😉

Paulo swoje szlify zdobywał w Brazilian Top Team pod okiem takich sław jak bracia Nogueira, Murilo Bustamante, Mario Sperry i Roan Carneiro. Od teraz Filho dołącza do autora niespodzianki roku (RHK na Mirko – laurki dla faeto0ona), czyli Gabriela Gonzagi i będzie członkiem Team Link. Paulo powiedział:

Teraz jestem częścią drużyny mojego przyjaciela Marco Alvana, tam również trenuje Gabriel Napão Gonazaga. Byłem tam prowadząc kilka seminariów i polubiłem układy w tej drużynie. Czuję związek między nami… i jestem od teraz członkiem Team Link.

O samych benefitach Paulo powiedział:

Trenerzy są tam wyjątkowo dobrzy. Zawodnicy mają nieziemskie kardio. Akademia jest olbrzymia, mają worki bokserskie, mają oktagon, mają ring, mają po prostu wszystko. Miasto (Ludlow – przyp. rshmn) jest bardzo spopkojne, bardzo dobre do treningu, bo nie ma tu nic, co cię rozprasza. Dużo zieleni, czyste jeziora i nawet targ, ze zdrową, niemodyfikowaną żywnością. To świetne miasto dla sportowca, by w nim żyć.

Filho następny występ zaliczy w WEC 12 grudnia w walce, która nie będzie o tytuł (czyli może być w innej kategorii wagowej!). Przeciwnik nie jest jeszcze znany.

BTT powoli zaczyna dzielić los Pride :/

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis