MMA PLNajnowszeBoksKlub BKS Skorpion Szczecin potrzebuje pomocy! Ruszyła zbiórka, pomagajmy!

Klub BKS Skorpion Szczecin potrzebuje pomocy! Ruszyła zbiórka, pomagajmy!

Jesteśmy po Mistrzostwach Świata Kadetów i Kadetek, które odbyły się w Armenii, a dokładnie w mieście Erywań. Fabian Urbański odniósł wielki sukces, bowiem został mistrzem świata w boksie do 16 lat. Fabian reprezentuje klub BKS Skorpion Szczecin, który aktualnie potrzebuje pomocy. Na stronie zrzutka.pl ruszyła zbiórka!

Urbański

Fabian nie miał łatwej drogi po tytuł, ale walczył i pokazał ogromny charakter. Polak w Armenii odnotował pięć zwycięskich walk. Urbański odprawiał reprezentanta Kazachstanu, Białorusi, Albanii i Niemiec.

Oto jak klub Skorpion Szczecin skomentował wielki sukces swoich podopiecznych.

Jeszcze raz Wielkie 👏👏👏 Mamy to pierwszy historyczny 🥇 medal Mistrzostw Świata dla Fabian Urbanski,który w turnieju mistrzowskim szedł jak burza 🔥Notując 5 zwycięstw z reprezentantami  Kazachstanu,Białorusi,Albani,Niemiec i finał majstersztyk z reprezentantem gospodarzy Armeni🇦🇲Brązowy 🥉 medal dla klubowego kolegi Igor Soczówka który pokonał reprezentanta Tadżykistanu i Węgier by w półfinale ulec niejednogłośnie 4:0 pozniejsemu Mistrzowi Świata zawodnikowi z Kazachstanu🇰🇿 Brawa również dla Nadia Formela 5 miejsce oraz Janek Januszewskiza super postawę i emocje !!! Dziękujemy wszystkim rodzicom gronu pedagogicznemu Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie zawodniczkom i zawodnikom Naszego klubu bo to także Wasza zasługa mobilizuje ie się do wspólnej ciężkiej pracy,która przynosi wymierne wyniki medalowe !! Cieszmy się tą chwilą Szczecin ma MISTRZA ŚWIATA. Fabian “urbaś” Urbański 🥇🥇🥇 @obserwujący

Jeszcze raz Wielkie 👏👏👏Mamy to pierwszy historyczny 🥇 medal Mistrzostw Świata dla Fabian Urbanski,który w turnieju…

Posted by BKS Skorpion Szczecin on Tuesday, December 5, 2023

Pomóżmy!

Klub BKS Skorpion Szczecin potrzebuje pomocy. Właśnie ruszyła zbiórka. Właśnie [TUTAJ] możecie pomóc. Prosimy każdego czytelnika o udostępnienie artykułu dalej!

Opis zbiórki:

BOXING CHALLENGE – remont i dostosowanie hali na potrzeby treningów dla BKS Skorpion Szczecin, powstało z konieczności sprostania wyzwaniu przed jakim został postawiony nasz klub. Z uwagi na remont SDS, który stanowił dotychczasowe miejsce do naszych treningów, jesteśmy zmuszeni w trybie pilnym stworzyć jak najlepsze warunki na sali zastępczej na ul. Mikołajczyka. Z przyczyn niezależnych od klubu nie mieliśmy możliwości wynajmu innej sali a ta, którą mamy do dyspozycji wymaga niestety solidnego remontu bowiem od długiego czasu była nieużywana. Koniecznym jest przywrócenie jej do stanu używalności, odświeżenie i całkowite dostosowanie do potrzeb dyscypliny boksu.

Sytuacji tej nie mogliśmy przewidzieć w budżecie klubowym dlatego też zwracamy się z prośbą o pomoc do tych z Państwa, którzy mają możliwość wsparcia naszych działań i dla których idea sportu i duch walki są równie ważne jak dla nas.

Sezon już rozpoczęty a my stoimy przed wyzwaniem jak najszybszego dostosowania sali. Dokonaliśmy wymiany podłóg a kolejne prace dostosowawcze przed nami. Prosimy zatem o wsparcie finansowe w każdej kwocie, które to przybliży nas do realizacji celu i sprawi, że wspólnie pokonamy tę przeszkodę i nasi zawodnicy będą mieli należyte warunki do codziennych treningów.

Dla tych, którzy jeszcze o nas nie słyszeli chcemy z zaszczytem oznajmić że nasz klub jest zakwalifikowany jako najlepszy klub bokserski w Polsce a nasi zawodnicy osiągają zaszczytne tytuły na arenie światowej. Klub zrzesza ok. 120 członków, w tym dużą liczbę zawodników w kadrach Narodowych, którzy dumnie reprezentują nasze miasto na ME i MŚ. Pod naszymi skrzydłami trenują także dzieci i młodzież z klas o profilu bokserskim z Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie (60 uczniów).

Przed nami Mistrzostwa Europy U-22, Mistrzostwa Świata Kadetów i Kadetek, Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek oraz Międzynarodowe Puchary Polski U-13 U-15 U-17. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa pomocy oraz solidnym treningom będziemy godnie reprezentować nie tylko klub ale i Szczecin.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis