MMA PLNajnowszeBoksKliczko zwrócił się do Masternaka! Słowa wsparcia: Bądź silny, zawsze musisz być zwycięzcą!

Kliczko zwrócił się do Masternaka! Słowa wsparcia: Bądź silny, zawsze musisz być zwycięzcą!

Piękny obrazek! W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z byłym mistrzem wagi ciężkiej Witalij Kliczko (45-2, 41 KO). Ukrainiec zwrócił się do Mateusza Masternaka, który na początku grudnia stanął przed szansą mistrzowską i był naprawdę bliski zdobycia tytułu.

Kliczko

”Master” w w Anglii, a dokładnie w Bournemouth zawalczył o pas federacji WBO. Pojedynek z zawodnikiem publiczności i aktualnym mistrzem –  Chrisem Billamem-Smithem (19-1, 13 KO) układał się dobrze. Polak wygrywał rundę za rundą. Masternak był szybszy od przeciwnika, jego ciosy robiły zdecydowanie większe wrażenie, a dodatkowo wydawało się, że Polak coraz bardziej przełamuje Brytyjczyka.

Ciosy na korpus, bądź mocne szarpaniny w klinczu spowodowały poważną kontuzję. Po siódmej rundzie Polak nie był w stanie kontynuować walki.

Polak po walce był mocno podłamany całą sytuacją.

Są słowa wsparcia!

W sieci ukazało się nagranie z legendarnym Witalij Kliczko (45-2, 41 KO), który skierował słowa wsparcia do naszego reprezentanta Mateusza Masternaka.

Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia. Wierzę, że w następnym roku będziesz odnosił sukcesy. Pozdrowienia z Kijowa. Bądź silny, zawsze musisz być zwycięzcą, dla siebie samego. Trzymaj się – powiedział Kliczko. 

Po takich życzeniach noworocznych mógłbym iść na salę już dziś!💪💪🥊 Ale muszę się uzbroić w cierpliwość✊ Vitalij! Duzhe dyakuyu za pobazhannya ta pidtrymku!🥊 Viryu, shcho nastupnyy rik bude mij💪 A vam bazhayu peremogy i svobody💪 @klitschko

Po takich życzeniach noworocznych mógłbym iść na salę już dziś!💪💪🥊Ale muszę się uzbroić w cierpliwość✊Vitalij! Duzhe dyakuyu za pobazhannya ta pidtrymku!🥊 Viryu, shcho nastupnyy rik bude mij💪 A vam bazhayu peremogy i svobody💪@klitschko

Posted by Mateusz Masternak on Wednesday, December 27, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis