MMA PLNajnowszeFAME MMAKim jest Damian ”Stifler” Zduńczyk? Przeciwnik Popka na FAME MMA 7!

Kim jest Damian ”Stifler” Zduńczyk? Przeciwnik Popka na FAME MMA 7!

Damian Zduńczyk już w sobotę doczeka się debiutu w mieszanych sztukach walki. ”Stiflera” podczas FAME MMA 7 czeka nie lada wyzwanie. Po drugiej stronie klatki zamelduje się powracający Popek Monster (3-4). Oczywiście ”Król Albanii” jest zdecydowanym faworytem.

Damian Zduńczyk

O debiucie Damiana mówiło się już od długiego czasu, a w końcu wszystko staje się faktem. Zduńczyk był przymierzany już do pierwszej edycji FAME MMA, a w Koszalinie jego rywalem byłby Marek ”AdBuster” Hoffmann. Jeszcze nie tak dawno wspominało się również o zestawieniu ”Stifler” vs ”Merghani”, ale fani nie byli tym mocno zainteresowani. Trzeba przyznać, że starcie z Popkiem Monsterem to już akurat strzał w dziesiątkę.

Kim jest Damian ”Stifler” Zduńczyk?

Damian Zduńczyk swoją największą popularność zdobył w programie ”Ekipa z Warszawy”, która jest transmitowana w MTV. ”Stiflera” można spokojnie określić weteranem tego reality show, bo wziął udział w wielu sezonach. Ten etap swojego życia ma już za sobą. Damian prowadzi sportowy tryb życia, a alkohol występuje u niego bardzo rzadko.

https://www.instagram.com/p/B9BqudcjJ9h/

”Stifler” należy do osób popularnych w mediach społecznościowych. Na samym instagramie ma 441 tyś obserwujących. Dodatkowo w ostatnim czasie zaangażował się w projekt ”Squad”, który prowadzi wraz ze swoim ekipowym kolegą, a teraz również włodarzem FAME MMA – Wojciechem Golą.

Damian jest silny fizycznie o czym często wspomina wiele osób. ”Stifler” udowodnił to biorąc udział w odcinku ”Warszawskich Koksów”. Damian ma tam aktualnie rekord w wyciskaniu (135 kilogramów).

Zduńczyk ma za sobą również udział w zawodach w kulturystyce i fitness. Miały one miejsce w Sopocie w kategorii plażowa sylwetka. 

https://www.instagram.com/p/BxfiOvTiV4d/

Damian Zduńczyk na drugiej konferencji prasowej promującą FAME MMA 7 wspominał, że widzi duże postępy przed najbliższym starciem. Mowa tutaj o większej pewności siebie, mniejszym stresie oraz progresie zrobionym na treningach. Przypomnijmy, że ”Stifler” do przygotowań podszedł profesjonalnie i całe spędził w czołowym klubie w Polsce jakim bez wątpienia jest Ankos Poznań.

https://www.instagram.com/p/CD_CylnjZFf/

Warto wspomnieć o pięknym geście Damiana przed zbliżającym się starciem. ”Stifler” część swojej wypłaty przekaże na schronisko dla psów. Damian to osoba, która kocha zwierzęta.

https://www.instagram.com/p/CEg6_vODOK2/

Przypominam o zakupie PPV na galę Fame MMA z mojego linku  https://famemma.tv/#/ref/stifler Link macie również u mnie w wyróżnionych relacjach. Cały zysk przeznaczam na Schronisko. 

Trzeba przyznać, że Damian Zduńczyk już w debiucie stanie przed bardzo ciężkim wyzwaniem. Bardziej doświadczony i co ważne cięższy Popek będzie zdecydowanym faworytem. ”Stiflerowi” nie można odmówić charakteru i może w jakimś stopniu głupoty? Damian brał udział w projekcie ”Wyzwani” z wspomnianym kolegą Wojciechem Golą. Były tam wyzwania, w których pojawiało się wiele strachu, ale ”Stifler” przełamywał się i zaskakiwał nie tylko kolegów, ale i też dużą rzeszę swoich odbiorców.

Rozpiska gali FAME MMA 7:

Początek – sobota, 5 września godz. 20:00

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Dawid Malczyński vs. Wojciech Gola
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Marcin „Mielonidas” Makowski vs. Łukasz Lupa
Dariusz “Lew” Kaźmierczuk vs. Marcin Najman
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Tomasz Olejnik vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Piotr “Tybori” Tyburski vs. Arkadiusz “Aroy” Tańcula
Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs. Maciej Rataj

Zobacz także:

Mamy odpowiedz Damiana Grabowskiego! Team Kita czy Team Grabowski?

Damian Grabowski stawia warunki. Zobaczcie jakie, i pytanie czy jest szansa, aby je spełnić?

”Lew” straszy Najmana! W sobotę będzie niespodzianka?

Dariusz Kazimierczuk już w sobotę stanie przed dużą szansą. Jego przeciwnikiem w Łodzi będzie Marcin Najman

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis