MMA PLNajnowszeFAME MMAKim jest Bandura? Przeciwnik Tomasza Adamka na FAME 21

Kim jest Bandura? Przeciwnik Tomasza Adamka na FAME 21

Main event gali FAME 21 już za parę godzin. Pojedynek Bandura vs. Adamek jest jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków w historii freak fightów. Tomasz Adamek jest legendą, z kolei nie każdy zna jego oponenta.

Kim jest Bandura?

“Bandura” to pseudonim należący do Patryka Bandurskiego. Jest to streamer, który razem z “Dzinoldem” tworzą popularne duo “Bungee”.

W kontekście liczb w mediach społecznościowych Patryk posiada prawie 900 tysięcy followersów na Instagramie. Z kolei kanał na YouTube, który współtworzy ze wspomnianym “Mr Dzinoldem”, posiada grubo ponad milion subskrybentów.

Bandura ma jedną z największych i najpotężniejszych społeczności w historii polskiego internetu. Kluczem do tego z pewnością była relacja z widzami na stopie koleżeńskiej. Nadmienię, że na trybunach w Gliwicach ma zasiąść parę tysięcy jego najbardziej zagorzałych fanów.

Jednym z ostatnich głośnych wydarzeń, którego głównym bohaterem był właśnie Bandurski, był jego ślub. W Las Vegas doszło do jego ślubu ze wspomnianym “Dzinoldem”. Oczywiście miało to kontekst humorystyczny, jednakże panowie formalnie są małżeństwem.

Bandura – wiek, waga, wzrost

Patryk posiada 187 cm wzrostu oraz około 105 kilogramów. Co prawda na oficjalnym ważeniu była mowa o 106 kilogramach, natomiast Patryk ważył się w ubraniach. Jego zasięg ramion z kolei to 193 centymetry. Co ciekawe Tomasz Adamek dysponuje identycznym wzrostem i zasięgiem.

Patryk dotychczas stoczył dwie walki. W swoim debiucie wypunktował Alana Kwiecińskiego, a w zeszłym roku wygrał pojedynek z Piotrem Szeligą. Teraz nadszedł czas na prawdziwą legendę. Jak to mówił Patryk – “Żeby zostać legendą, trzeba najpierw pokonać legendę”.

Patryk już od jakiegoś czasu zapowiada, że walka z “Góralem” może być jego ostatnią. Nie wyklucza co prawda powrotu do startów, ale to ewentualnie po jakiejś dłuższej przerwie. Członek “Bungee” chce się bowiem skupić na swoich projektach.

Wiele osób skazuje Patryka w tym starciu na porażkę. Nadmienię jednak, że on trenował boks już od najmłodszych lat, gdyż jego tata jest trenerem boksu. Czy “Bandura” sprawi ogromną niespodziankę?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis