MMA PLNajnowszeJoanna JędrzejczykKiedyś wielkie rywalki, a dziś przyjacielskie relacje! Jędrzejczyk i Zhang oddają sobie szacunek!

Kiedyś wielkie rywalki, a dziś przyjacielskie relacje! Jędrzejczyk i Zhang oddają sobie szacunek!

Joanna Jędrzejczyk (16-5) spotkała się ze swoją przeciwniczką Weili Zhang (24-3) czyli obecną mistrzynią kategorii słomkowej. Ich pojedynek niewątpliwie będzie zapamiętany jako największy i najbardziej emocjonujący jeśli chodzi o starcia kobiet na całym świecie. Polka i Chinka pokazują czym są tak ważne wartości jak szacunek!

Jędrzejczyk

36-latka pięć razy obroniła tytuł mistrzowski. Fani na całym świecie na zawsze zapamiętają wielki bój z Weili Zhang. Polka była naprawdę blisko odzyskania pasa w wadze słomkowej. Jędrzejczyk i Chinka dały jedną z najlepszych jak nie najlepszą walkę w żeńskim MMA. Reprezentantka American Top Team po 5 rundach przegrała niejednogłośną decyzją sędziów.

Joanna ostatni pojedynek stoczyła w czerwcu 2022 roku. Był to tak zwany co-main event na gali UFC 275 w Singapurze. Jędrzejczyk stanęła przed szansą rewanżu z Weili Zhang. W drugim starciu widzieliśmy już inną historię. Chinka w drugiej rundzie (bacfistem) znokautowała naszą reprezentantkę. Jędrzejczyk tuż po walce ogłosiła zakończenie kariery.

Doszło do spotkania!

Doszło do spotkania pomiędzy Joanną Jędrzejczyk, a Weili Zhang. Obie rywalki okazały sobie wzajemny szacunek.

W mediach społecznościowych obu legendarnych zawodniczek UFC pojawiły się zdjęcia oraz filmik z wspomnianego spotkania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis