MMA PLNajnowszeClout MMAKibice Zawiszy Bydgoszcz uderzają w Denisa Załęckiego! ”Bad Boy” nie będzie zadowolony!

Kibice Zawiszy Bydgoszcz uderzają w Denisa Załęckiego! ”Bad Boy” nie będzie zadowolony!

Denis Załęcki nie będzie zadowolony, gdy zobaczy transparent kibiców Zawiszy Bydgoszcz, którzy nie pierwszy raz uderzają w ”Bad Boya”. Załęcki po ostatniej walce zapowiedział przerwę i powrót dopiero, gdy wszystko sobie poukłada.

Denis Załęcki
Foto: Denis Załęcki

Znów pojawiły się duże kontrowersje przy starcie Załęckiego. Denis w ostatnim czasie zmagał się z kontuzją, przeszedł operację, ale mimo wszystko dalej nie przeszkadzało mu to w tym, aby brać walkę za walką.

Ostatnia miała miejsce w Warszawie, gdzie wystąpił na Clout MMA 3. Było to wyczekiwane zestawieniem z Patrykiem ”Wielki Bu” Masiakiem. Denis na samym początku rozpoczął od kopnięć, ale zaraz było już tylko gorzej… Załęcki upadał po każdym uderzeniu. W drugiej rundzie ”Wielki Bu” ciągle nacierał, a Załęcki upadał już bez przyjęcia ciosu. Sędzia powiedział w końcu dość i przerwał walkę.

Transparent kibiców Zawiszy Bydgoszcz!

Kibice klubu Zawiszy Bydgoszcz przygotowali transparent, który zawiesili na stadionie toruńskiego klubu.

„Na Nowy Rok życzymy Wam dużo walk w Clout, treningów z najlepszymi trenerami żebyście byli najlepszymi Bad-Baletnicami, wywiadów, oświadczeń, napinki też Wam życzymy Vo śmiesznie się Was ogląda” 😂🤣 – Zawisza Bydgoszcz na stadionie Elany Toruń

„Na Nowy Rok życzymy Wam dużo walk w Clout, treningów z najlepszymi trenerami żebyście byli najlepszymi Bad-Baletnicami,…

Posted by Świat kibiców on Sunday, January 14, 2024

Oto co powiedział Załęcki tuż po ostatniej przegranej.

Nie ma co gadać. Nie ma sensu zganiać na kontuzje. Głowa siadła. Mogę Wam powiedzieć, że na ulicy jest wszystko. Walczę zawsze do końca. Wszystko zawsze wygrywam. Wychodzę do klatki i nie wiem, co się dzieje. Muszę chyba iść do psychologa sportowego, żeby naprawić głowę. Myślę, że presja ludzi mnie zjada. To co uczę się na treningach, sparingach – nic nie wychodzi. Zamykam się tam (w klatce) w sobie. Muszę iść łeb wyleczyć, bo to, co robię w klatce jest słabe w ch**. Wstydzę się tego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis