MMA PLArchiwumKhamzat ChimaevKhamzat Chimaev wychwala podwójnego mistrz KSW: Reprezentuje wysoki poziom!

Khamzat Chimaev wychwala podwójnego mistrz KSW: Reprezentuje wysoki poziom!

Khamzat Chimaev (12-0) już w sobotę wystąpi w co-main evencie UFC 294 w Abu Dhabi. ”Borz” ostatecznie zmierzy się z byłym mistrzem wagi półśredniej – Kamaru Usmanem (20-3), który zastąpi Paulo Costę. Chimaev przy najbliższej walce trenował z podwójnym mistrzem Salahdine’m Parnasse, którego pochwalił w rozmowie z mediami.

Chimaev

W main evencie dojdzie do kapitalnie zapowiadającego się rewanżu pomiędzy Islamem Makhachevem, a Alexandrem Volkanovskim. W stawce pojawi się pas w kategorii lekkiej. Ich pierwsze starcie będzie mocnym kandydatem do walki roku 2023.

Warto zaznaczyć, że Khamzat podczas sobotniej walki nie będzie już reprezentował Szwecji. Borz” będzie zmierzał do klatki z flagą Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Chimaev chwali Parnasse!

Khamzat Chimaev (12-0) w przygotowaniach do sobotniej walki trenował z podwójnym mistrzem KSW – Salahdine’m Parnasse. ”Borz” pochwalił reprezentanta Francji.

Są Baissangour Chamsoudinov i Salahdine Parnassedobrymi i młodymi gośćmi na wysokim poziomie. Chcą być na szczycie. Reprezentują wysoki poziom. Kiedy ktoś jest głodny sukcesu, to warto z nim trenować. Baissangour powiedział mi, kim jest ten gość Parnasse. Nie wiedziałem, kim był. Powiedziano mi, że ma dwa pasy w KSW.

Salahdine Parnasse (18-1) wystąpi szesnastego grudnia na hitowej gali KSW 89 w Gliwicach, gdzie powalczy o trzeci tytuł organizacji. Francuz postawił na kolejne wielkie wyzwania. Francuz w kategorii półśredniej zmierzy się z niepokonanym Adrianem Bartosińskim (14-0), który bezwątpienia będzie większy od Parnasse.

Temat Parnasse pojawił się także przy rozmowie z mistrzem wagi piórkowej – Alexandrem Volkanovskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis