MMA PLNajnowszeKhamzat ChimaevKhamzat Chimaev nie będzie już reprezentował Szwecji! Wiemy z jaką flagą wyjdzie

Khamzat Chimaev nie będzie już reprezentował Szwecji! Wiemy z jaką flagą wyjdzie

Khamzat Chimaev (12-0) przy swojej najbliższej walce nie będzie już reprezentował Szwecji. ”Borz” będzie zmierzał do klatki z inną flagą. 29-latek zwycięstwem w Abu Dhabi mocno przybliży się do szansy mistrzowskiej w kategorii średniej.

Chimaev

Chimaev podczas gali UFC 294 zmierzy się z Paulo Costą (14-2). Do walki dojdzie już dwudziestego pierwszego października.

W main evencie zobaczymy rewanżowy pojedynek w wadze lekkiej. Do obrony pasa stanie Islam Makhachev (24-1), który zmierzy się z Charlesem Oliveirą (34-9). Do ich pierwszej walki doszło w październiku poprzedniego roku właśnie w Abu Dhabi. Islam bez większych problemów w drugiej odsłonie poddał oponenta i tym samym został nowym mistrzem.

Chimaev nie będzie już reprezentował Szwecji!

Tak to już pewne! Khamzat Chimaev (12-0) już przy najbliższej walce z Paulo Costą (14-2) nie będzie reprezentował Szwecji. ”Borz” będzie zmierzał do klatki z flagą Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

”Borz” ma za sobą sześć pojedynków w największej organizacji na świecie – tylko jeden zakończył się decyzją sędziów. Chimaev w poprzednim roku odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Khamzat po 3-rundowej wojnie pokonał na punkty Gilberta Burnsa. Ostatni raz Khamzat w klatce zameldował się, podczas UFC 279, gdzie bez problemów w pierwszej odsłonie poddał Kevina Hollanda.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis