MMA PLNajnowszeKSWKhalidov o walce Materla-Pawlak: Ciężko teraz sięgnąć do młodych! Pawlak to prawdziwy mistrz!

Khalidov o walce Materla-Pawlak: Ciężko teraz sięgnąć do młodych! Pawlak to prawdziwy mistrz!

Wielu kibiców miało nadzieję, że w przyszłości dojdzie do starcia na szczycie wagi średniej w organizacji KSW. Mowa o walce Mameda Khalidova (37-8-2) z aktualnym mistrzem Pawłem Pawlakiem (23-4-1). Reprezentant Arrachionu Olsztyn skomentował ostatnią walkę Pawlak-Materla. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego w pochlebnych słowach wypowiedział się o championie. 

Khalidov

24 lutego na gali KSW w Gliwicach dojdzie do hitowego starcia Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Pojedynek oczywiście odbędzie się w formule bokserskiej w dużych rękawicach. 

Przypomnijmy, że ”Góral” w ostatnim czasie podpisał kontrakt z FAME MMA. Rzecznik prasowy freakowej organizacji zabrał głos i poinformował, że Adamek dostał zielone światło na pojedynek poza FAME.

Khalidov zabiera głos!

Mamed Khalidov w rozmowie z TVP Sport skomentował ostatni pojedynek, który miał miejsce w Gliwicach. Mowa o walce o tytuł wagi średniej pomiędzy Michałem Materlą, a Pawłem Pawlakiem.

Zabrakło troszeczkę pracy na nogach. Pawlak to prawdziwy młody mistrz, najwyższy poziom. Ciężko teraz sięgnąć do młodych, którzy są na takim poziomie. To nie była deklasacja. Było ryzyko, że Pawlak dostanie i padnie. Cieszy mnie, że do dziś legenda i stara gwardia jest na szczycie, walczy o najwyższe laury, czyli pas. Michał nie wygrał, takie jest życie, ale dał emocje. Prawdziwy wojownik, prawdziwa legenda.

Paweł Pawlak w Gliwicach po raz pierwszy obronił pas mistrzowski. Były zawodnik UFC na dystansie 5-rund pewnie wypunktował Michała Materlę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis