MMA PLNajnowszeKSWKhalidov i Materla na wspólnych treningach! Hitowa walka Mamed-Adamek już pod koniec lutego!

Khalidov i Materla na wspólnych treningach! Hitowa walka Mamed-Adamek już pod koniec lutego!

Dużymi krokami zbliża się debiut Mameda Khalidova w boksie. Legenda KSW wystąpi dwudziestego czwartego lutego na gali XTB KSW Epic, gdzie dojdzie do jego hitowego starcia z Tomaszem Adamkiem. Będzie to dodatkowa gala KSW w 2024 roku, gdzie zobaczymy walki w różnych formułach. Aktualnie Khalidov przebywa na obozie w Zakopanem, gdzie trenuje chociażby ze swoim byłym rywalem Michałem Materlą.

Khalidov

Reprezentant Arrachionu Olsztyn aktualnie może pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Zaczęło się od szybkiego i efektownego występu w Gliwicach. Mamed już w pierwszej odsłonie znalazł sposób na zakończenie pojedynku ze zdecydowanie cięższym Mariuszem Pudzianowskim.

Na PGE Narodowym doszło do trzeciej walki ze Scottem Askhamem. Były zawodnik UFC nie zamierzał ryzykować i wchodzić w mocne wymiany w stójce. Scott szukał obalenia, ale sam lądował na plecach. Scott próbował zaskoczyć i chociażby atakował skrętówką, ale podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza wyszedł z opresji. Ostatecznie w trzeciej odsłonie Khalidov znalazł sposób na znokautowanie przeciwnika.

Materla pomaga Mamedowi!

Dwie legendy na sali w Zakopanem podczas obozu Arrachionu Olsztyn. Mamed Khalidov przygotowuje się do debiutu w boksie. Na sali tym razem trenuje ze swoim byłym rywalem Michałem Materlą. Są to zawodnicy, którzy zawsze oddawali sobie wzajemny szacunek i można było zauważyć pomiędzy nimi przyjacielskie relacje.

Materla w ostatniej walce stanął przed szansą odzyskania tytułu wagi średniej. Zawodnik ze Szczecina ostatecznie po całym dystansie przegrał pewnie na punkty z Pawłem Pawlakiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis