MMA PLNajnowszeUFCKhabib Nurmagomedov mógł zawalczyć na UFC 300! Jego słowa na propozycję szokują?

Khabib Nurmagomedov mógł zawalczyć na UFC 300! Jego słowa na propozycję szokują?

Legenda światowego MMA, wieloletni mistrz wagi lekkiej UFC oraz koszmar Conora McGregora – Khabib Nurmagomedov mógł zawalczyć na gali UFC 300! Propozycję występu złożono Rosjaninowi poprzez jego menadżera Aliego Abdelaziza.

Khabib Nurmagomedov

Jubileuszowa gala UFC 300 odbędzie się już w kwietniu tego roku. Amerykański gigant szykuje na ten dzień fenomenalną sportowo i marketingowo imprezę. Jednak main event wydarzenia niektórych kibiców mieszanych sztuk walki zawiódł.

Walką wieczoru gali UFC 300 zostało bowiem starcie o mistrzowski pas wagi półciężkiej między Alexem Pereirą a Jamahalem Hillem.

Khabib Nurmagomedov mógł zawalczyć na UFC 300! Jego słowa na propozycję szokują?

Jednak UFC miało różne pomysły na zestawienie w walce wieczoru tego wydarzenia. Jednym z nich było przekonanie do powrotu ze sportowej emerytury Khabiba Nurmagomedovowa.

Rosjanin jednak nie dał się przekonać, co wytłumaczył w rozmowie z MMAjunkie.com:

“Wiem, że kontaktowali się z Alim, ale powiedziałem Aliemu może z rok temu, że niezależnie od tego, kto do niego dzwoni, to niech nie kontaktuje się ze mną w sprawie walki. Mamy umowę: bezpośrednio do mnie nikt nie dzwoni, dzwonią do Aliego.

Wiem, że rozmawiał z kilkoma ludźmi z UFC w tej sprawie. Ale powiedziałem już to raz wszystkim i nie zmienię zdania, nawet jak będą próbować to na mnie wymusić. Zdecydowałem o tym w październiku 2020 roku. Ostatnia walka była moją pożegnalną i nigdy tego nie zmienię.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis