MMA PLBez kategoriiKevin Randleman: Wywiad!

Kevin Randleman: Wywiad!

randleman.jpg

Wywiad z sierpnia 2008 roku. Na wywiad specjalnie dla waszych ulubionych portali(MMAbloga oraz Perfekt TV) nadal czekamy.

Jak tam bark i jak przebiega rehabilitacja?
Bark ma się bardzo dobrze i zaczynam przybierać na wadze. Obecnie krążę około 220 funtów (ok 100 kg.). Mam parę tygodni na rehabilitację i terapię i dopiero będę mógł wrócić na salę w pełnym wymiarze czasowym i przygotowywać się do mojej następnej walki. Ludzie pytali mnie czy chciałbym zrzucać wagę do 185 funtów (ok 84 kg.) i faceci, z ktorymi chcialem walczyć przez ostatnie 5 lat ważą ok. 205 funtów (ok 93 kg.).

Jaki rodzaj treningu obecnie stosujesz?
Powoli się za to zabieram i dużo pracuję nad siłą i kondycją. Zajmuje to trochę czasu i nie możesz tego przyspieszyć ale będę gotowy na moją walkę w listopadzie. Trenuję od około 5 do 6 godzin dziennie i poza tym organizuję seminaria uczniowskie dla dzieci i grup młodzieżowych.

Wyłączając wszelkie wypadki, będziesz walczył na Sengoku VI?
Tak, powinienem się dowiedzieć kto będzie moim przeciwnikiem około miesiąca przed walką.

Podczas twojej przerwy oglądałeś jakieś walki?

Tak, oglądałem UFC 87 i chciałbym powiedzieć że jestem pod wrażeniem występu Brocka Lesnara, biorąc pod uwagę fakt iż była to dopiero jego trzecia zawodowa walka. Jakikolwiek zawodnik wagi ciężkiej z jakim będzie walczył w UFC będzie miał pełne ręce roboty.

Co myślisz o walce Georges St. Pierre vs. Jon Fitch?
Fitch jest piekielnie mocny ale widziałeś dlaczego GSP jest mistrzem. Fitch miał bardzo dobrę walkę ale i tak sprowadziło się do tego że został zdominowany. GSP miał wiele broni i czasami robił to zbyt łatwo.

Rozmawiałem z twoim starym kuplem Markiem Colemanem parę tygodni temu i powiedział że jeżeli UFC będzie chciało żeby walczył z Shogunem znowu, on będzie gotowy. Jak wg. Ciebie potoczyłby się rewanż?
Tak jak w pierwszej walce tylko prawdopodobnie gorzej dla Shoguna. Nie mam wątpliwości że Coleman ukarze go. Co mam jeszcze powiedzieć?

Mówił o Timie Sylvii jak zarobił tak dużo pieniędzy za jego walkę z Fedorem:

“Dlaczego Tim zarobił tak dużo pieniędzy i tylko rozłożył nogi i został poddany?”

Tim Sylvia nie jest taki zajebisty. Ludzie mogą zrozumieć ten komentarz tak jak chcą i spiąć się na mnie. Nie przejmuję się tym. Kiedy zgadzasz się na walkę, powinieneś pójść i dać z siebie wszystko. On może mieć lepszy rekord ode mnie ale kiedy wchodzę do ringu, chcę z siebie kurwa wypruć wszystko do czasu kiedy zostanę znokautowany albo ja znokautuję mojego przeciwnika. O to mi chodzi!

Ok, to kto jest w czołowej piątce pound 4 pound?
Powiedziałbym że Anderson Silva, za nim BJ Penn a później GSP. Numerem cztery będzie Fedor a Urijah Faber będzie piąty. Poza tym wg. mnie Wanderlei Silva jest blisko znalezienia się w tej piątce.

Czy będą jakieś nadchodzące walki w tym roku do zobaczenia kiedy będziesz kończył rehabilitację barku?
Na każdą zbliżającą się walkę prawdopodobnie rzucę okiem.

Co powiesz o walce Chuck Liddell vs. Rashad Evans w następnym miesiącu?
Chuck Liddell zdecydowanie. On jest nadal tym samym fighterem, którym zwykł być a Evans nie walczył jeszcze z byłym mistrzem będąc 2 walki przed walką o tytuł. Liddell przez decyzję ale przewiduję nokaut

Czy zamierzasz podróżować i robić jakieś seminaria w nadchodzących miesiącach?
Mam kilka zaplanowanych tej jesieni na Wschodnim Wybrzeżu i powinienem ustalić szczegóły w nadchodzących tygodniach. Wiem na pewno że jeden będzie w północnym NY. Chcę jeszcze pojawić się na seminarium z wojskiem i na jakichś publicznych wystąpieniach. Rozglądam się by wypełnić mój harmonogram tak jak tylko jest to możliwe więc jestem stale zajęty.

Jak tam Twoja sala w Columbus,Ohio?
Świetnie, dokańczamy razem ostatnie szczegóły i niebawem powinniśmy mieć zaproponowany termin otwarcia. Obecnie wygląda na to że będzie to pomiędzy grudniem a lutym.

Widziałeś Madden NFL 2009?

Tak ale nie miałem jeszcze za dużo czasu aby pograć. Mój syn zaczyna tutaj szkołę w UNLV więc będziemy tym bardzo pochłonięci. Od kiedy jest uczniem przeniesionym, musiał wytrwać do końca tego roku ale będzie grał od następnej jesieni w zespole footballowym. Więc miejcie oko na Calvina Randlemana!

Dzięki jeszcze raz Kevin, czy jest coś co chcesz jeszcze dodać?
Nie za dużo ale dzięki dla fanów i mam nadzieję że będą nadawać na tej fali kiedy Monster znowu uderzy na ring!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis